TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
„We zijn nu bezig met het ontwikkelen. Het programma gaat er zeker komen, later gaan we vertellen wat het precies is”, zegt Sophie Hilbrand tegen Nu.nl. Volgens de presentatrice hebben de twee oud-BNN'ers veel gemeen met elkaar. „We vinden elkaar wel in de psychologische aspecten van de programma's die we maken.”
Hilbrand en Filemon Wesselink maken de laatste jaren vooral programma's over zichzelf en hun ontwikkeling. Zo verdiepte Sophie zich recentelijk in burn-outs en hield Filemon zich o.a. bezig met relaties en vreemdgaan en autisme.
De talkshow in kwestie wordt waarschijnlijk uitgezonden op NPO 3 en dat zou wel eens een van de laatste keren kunnen zijn dat de twee BN'ers een programma op die plek kunnen maken. De politiek besloot recentelijk dat NPO 3 een regionale zender moet worden. Daar baalt Sophie behoorlijk van: „NPO3 doet het goed in de doelgroep en er wordt fantastisch drama op uitgezonden. Ik heb het idee dat bij het maken van de plannen in Den Haag de televisie niet één keer is aangegaan om te kijken wat er eigenlijk te zien is.”
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse