TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
„We zijn nu bezig met het ontwikkelen. Het programma gaat er zeker komen, later gaan we vertellen wat het precies is”, zegt Sophie Hilbrand tegen Nu.nl. Volgens de presentatrice hebben de twee oud-BNN'ers veel gemeen met elkaar. „We vinden elkaar wel in de psychologische aspecten van de programma's die we maken.”
Hilbrand en Filemon Wesselink maken de laatste jaren vooral programma's over zichzelf en hun ontwikkeling. Zo verdiepte Sophie zich recentelijk in burn-outs en hield Filemon zich o.a. bezig met relaties en vreemdgaan en autisme.
De talkshow in kwestie wordt waarschijnlijk uitgezonden op NPO 3 en dat zou wel eens een van de laatste keren kunnen zijn dat de twee BN'ers een programma op die plek kunnen maken. De politiek besloot recentelijk dat NPO 3 een regionale zender moet worden. Daar baalt Sophie behoorlijk van: „NPO3 doet het goed in de doelgroep en er wordt fantastisch drama op uitgezonden. Ik heb het idee dat bij het maken van de plannen in Den Haag de televisie niet één keer is aangegaan om te kijken wat er eigenlijk te zien is.”
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal