TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
„We zijn nu bezig met het ontwikkelen. Het programma gaat er zeker komen, later gaan we vertellen wat het precies is”, zegt Sophie Hilbrand tegen Nu.nl. Volgens de presentatrice hebben de twee oud-BNN'ers veel gemeen met elkaar. „We vinden elkaar wel in de psychologische aspecten van de programma's die we maken.”
Hilbrand en Filemon Wesselink maken de laatste jaren vooral programma's over zichzelf en hun ontwikkeling. Zo verdiepte Sophie zich recentelijk in burn-outs en hield Filemon zich o.a. bezig met relaties en vreemdgaan en autisme.
De talkshow in kwestie wordt waarschijnlijk uitgezonden op NPO 3 en dat zou wel eens een van de laatste keren kunnen zijn dat de twee BN'ers een programma op die plek kunnen maken. De politiek besloot recentelijk dat NPO 3 een regionale zender moet worden. Daar baalt Sophie behoorlijk van: „NPO3 doet het goed in de doelgroep en er wordt fantastisch drama op uitgezonden. Ik heb het idee dat bij het maken van de plannen in Den Haag de televisie niet één keer is aangegaan om te kijken wat er eigenlijk te zien is.”
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën