TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
„We zijn nu bezig met het ontwikkelen. Het programma gaat er zeker komen, later gaan we vertellen wat het precies is”, zegt Sophie Hilbrand tegen Nu.nl. Volgens de presentatrice hebben de twee oud-BNN'ers veel gemeen met elkaar. „We vinden elkaar wel in de psychologische aspecten van de programma's die we maken.”
Hilbrand en Filemon Wesselink maken de laatste jaren vooral programma's over zichzelf en hun ontwikkeling. Zo verdiepte Sophie zich recentelijk in burn-outs en hield Filemon zich o.a. bezig met relaties en vreemdgaan en autisme.
De talkshow in kwestie wordt waarschijnlijk uitgezonden op NPO 3 en dat zou wel eens een van de laatste keren kunnen zijn dat de twee BN'ers een programma op die plek kunnen maken. De politiek besloot recentelijk dat NPO 3 een regionale zender moet worden. Daar baalt Sophie behoorlijk van: „NPO3 doet het goed in de doelgroep en er wordt fantastisch drama op uitgezonden. Ik heb het idee dat bij het maken van de plannen in Den Haag de televisie niet één keer is aangegaan om te kijken wat er eigenlijk te zien is.”
GTST Spoilers - maandag 21 t/m donderdag 24 september 2026
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, Race across the world, Law Abiding Citizen
20:15Acteur Ferry Doedens diep in de financiële problemen: woning onder beslag
20:03RTL bevestigt nieuw Sinterklaasprogramma: bekende gezichten duiken op in Pietentijd
19:31Jutta Leerdam voorlopig niet te zien tijdens schaatswedstrijden op tv