TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
in Jinek vertelde hij openhartig over de ziekte, over zijn uitgekomen boek en zijn tijd bij het NOS Journaal. Fresen ging ook in op alle media-aandacht die er ontstond naar aanleiding van het nieuws dat hij gaat stoppen bij het NOS Journaal en het feit dat hij kampt met prostaatkanker. "Er werd over mij gesproken alsof ik al bijna dood was", aldus de politiek-duider.
In Jinek vertelde Fresen dat hij zich goed voelt en al jaren weet dat hij kampt met de ziekte. "Ik voel me kerngezond en er is nog volop perspectief." Volgens Fresen is er in de berichtgeving niet zorgvuldig omgesprongen met de feiten.
De redactie van Jinek had een verrassing voor Fresen: een eigen LuckyTV-filmpje. Bekijk het hier.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025
15:00Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
14:48Met het Mes op Tafel sluit 2025 spetterend af met feestelijke oudejaarsspecial
14:45Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland