TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
in Jinek vertelde hij openhartig over de ziekte, over zijn uitgekomen boek en zijn tijd bij het NOS Journaal. Fresen ging ook in op alle media-aandacht die er ontstond naar aanleiding van het nieuws dat hij gaat stoppen bij het NOS Journaal en het feit dat hij kampt met prostaatkanker. "Er werd over mij gesproken alsof ik al bijna dood was", aldus de politiek-duider.
In Jinek vertelde Fresen dat hij zich goed voelt en al jaren weet dat hij kampt met de ziekte. "Ik voel me kerngezond en er is nog volop perspectief." Volgens Fresen is er in de berichtgeving niet zorgvuldig omgesprongen met de feiten.
De redactie van Jinek had een verrassing voor Fresen: een eigen LuckyTV-filmpje. Bekijk het hier.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Dit programma vervangt Wie is de Mol? 25 Jaar op NPO 1
08:00Carlo Boszhard neemt afscheid als columnist: 'Jullie waren helemaal... het einde'
07:34De TV van gisteren: Kijkers vol ongeloof over reactie van opdrachtgever KPN in Recht door Zeeman
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m 25 december 2025
06:47Vanavond op TV: Vier handen op één buik, Bureau Utrecht, Meg 2: The Trench