TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De winnaars van de Televizier-Sterren zijn al bepaald, maar je kunt wel nog stemmen op een van de drie kandidaten van de Gouden Televizier-Ring zelf! Dat kan tijdens de uitzending van het Gala (donderdag 14 oktober op NPO1) via de telefoon en online. Onze presentatoren Jan Smit en Rick van de Westelaken geven duidelijk aan wanneer de stembussen open gaan en weer dicht.
Dit is handig om te weten: zo kun je stemmen.
Voor Ring-genomineerde ‘De Kinderen van Ruinerwold’
Bel 0909-8851 of SMS ‘Ring 1’ naar 9090
Voor Ring-genomineerde ‘Een huis vol”
Bel 0909-8852 of SMS ‘Ring 2’ naar 9090
Voor Ring-genomineerde ‘Mocro Maffia’
Bel 0909-8853 of SMS ‘Ring 3’ naar 9090
Ga naar avrotros.nl/live en breng je stem uit.
Er telt maar één stem per uniek telefoonnummer/IP-adres mee in het eindresultaat. Het is mogelijk om vaker te stemmen, maar deze nieuwe stem overschrijft automatisch de eerder uitgebrachte stem.
De kosten zijn 35 cent per gesprek/ontvangen bericht. Dit is een eenmalige dienst.
Voor alle duidelijkheid: Als je een sms-bericht stuurt, ontvang je één bericht terug. Voor het ontvangen van dat bericht betaal je 35 cent. Als je meerdere keren een sms-bericht verstuurt, betaal je per keer 35 cent.
Let op, er telt dus maar één stem mee in het eindresultaat. Stem je toch meerdere keren dan kost het per keer 35 cent.
Online zijn er geen kosten
Het Gouden Televizier-Ring Gala 2021 wordt op donderdag 14 oktober door Avrotros live uitgezonden op NPO1. De Rode Loper Show start om 20:35 uur, het Gala zelf om 21:05 uur.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar