TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het spel gaat net zoals in de kroeg In elke aflevering strijden 5 teams van ieder 3 personen om de winst. De vijf afleveringswinnaars nemen het in de finale op 27 december tegen elkaar op. De uiteindelijke winnaar krijgt de MAX PubQuiz bokaal. De vragen die de teams om hun oren krijgen van Sybrand Niessen, zijn in de categorieën: geschiedenis, muziek, sport en eten & drinken.
Sybrand hoeft het niet alleen te doen, hij krijgt hulp van actrice Markoesa Hamer die vooral bekend is van de serie Dokter Deen. Om het nog gezelliger te maken is er livemuziek van de zeskoppige band Soulsix.
Omdat pubquizzen vooral leuk zijn wanneer je zelf kunt meespelen, heeft Omroep MAX een speciaal antwoordformulier dat je kunt downloaden via , zodat thuis meespelen nóg makkelijker wordt. Het antwoordformulier is te downloaden op www.maxvandaag.nl/maxpubquiz.
MAX PubQuiz, Vanaf vrijdag 11 oktober om 22.20 uur op NPO 1
Nieuwslezeres Daphne Lammers doorbreekt maandenlange stilte: 'I will be back'
08:35De TV van gisteren: Programmering van zaterdagavond weet tv-kijkers amper te verleiden
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Vals spel, Norbit
13:15B&B Vol Liefde deelnemer Timothy reageert op kritiek: 'Dat houdt me in leven' (video)
09:41'RTL4 komt met groot nieuws over The Masked Singer'