TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met nog een week te gaan tot de eerste reeks er op zit, liet Van Erven Dorens nog in het midden of hij doorging.
Voordat hij begin september aan zijn talkshow begon, gaf Beau duidelijk aan dat hij de eerste drie maanden als proefperiode zag. Zijn doel was de kerst halen en dan zou de eigenzinnige presentator wel zien wat 'ie ging doen. De eerste maanden verliepen verre van soepel: de kijkcijfers waren niet geweldig, er was gerommel over de opzet en indeling van de show en volgens mediakenners van onder andere het AD zou hij er het bijltje bij neer willen gooien.
Beau maakte vrijdag zelf een einde aan de speculaties. Het waren inderdaad turbulente maanden, maar hij laat zich niet uit het veld slaan. Eva Jinek neemt op 3 januari het stokje van hem over en in april neemt hij naar eigen zeggen met 100 procent zekerheid weer plaats achter de talkshowtafel.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten