TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Humberto Tan presenteerde afgelopen vrijdag zijn voorlopig laatste talkshow vanuit Studio Artis in Amsterdam. Het Scheveningse Kurhaus is de komende veertien dagen het decor van zijn praatprogramma.
De verhuizing is met een goede reden: Humberto is gevraagd om Olympische medaillewinnaars bij thuiskomst te huldigen. Door de coronamaatregelen moeten sporters wiens onderdeel erop zit binnen 48 uur het land verlaten, vandaar dat de huldiging en het feestje op eigen bodem plaatsvindt op het strand in Scheveningen.
De komende weken staat Humberto meer dan ooit in het teken van sport. Zo komt Gregory Sedoc de belangrijkste atletiekwedstrijden voorbespreken, schuiven Mark Tuitert en Inge de Bruijn aan en verzamelen familie en vrienden van de Olympiers zich om de wedstrijden samen in Scheveningen te kijken.
Humberto is iedere werkdag rond 21.45 uur te zien bij RTL 4.
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media