TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Humberto Tan is de verteller in The Passion. De 55-jarige presentator vertolkt die rol tijdens de elfde editie van het Paasspektakel.
The Passion komt dit jaar op 1 april vanuit Roermond, waar Humberto dus het verhaal aan elkaar praat. Eerder werd al bekend dat Trijntje Oosterhuis de rol van Maria heeft gekregen.
The Passion veranderde vorig jaar van omroep, nadat de EO na tien jaar het stokje ter overname beschikbaar stelde. KRO-NCRV sprong daar gretig op in en maakt vanaf 2021 met steun van de Protestantse Kerk in Nederland het muzikale bijbelverhaal.
Vorig jaar vond de tiende editie van het evenement vanwege de coronamaatregelen plaats in het Mediapark in Hilversum. Destijds was Johnny de Mol de verteller. Er keken 2,9 miljoen mensen naar.
The Passion wordt op Witte Donderdag 1 april live uitgezonden om 20.30 uur door KRO-NCRV op NPO 1, NPO Radio 2 en NPO Start.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight