TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herinneringen voor het leven – stop dementie is op 2 oktober live op televisie. Op NPO 1 praten presentatoren Toine van Peperstraten en Roos Moggré met patiënten en hun naasten over dementie en de gevolgen daarvan op het dagelijks leven.
Ook Buddy Vedder doet mee. Hij bezoekt kinderen van wie de opa’s en oma’s aan dementie lijden, en bezorgt hen vervolgens samen een mooie verrassing. Het AVROTROS-programma wordt gemaakt in samenwerking met Alzheimer Nederland en heeft als doel aandacht te vragen voor dementie en donateurs te werven voor onderzoek.
Verder delen ook bekende Nederlanders als Gerdi Verbeet, Ron Blaauw en Selma van Dijk delen persoonlijke verhalen en geven Simone Kleinsma, Tania Kross en The Voice Kids-winnaar Silver Metz optredens.
Herinneringen voor het leven – stop dementie is woensdag 2 oktober om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers