TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herinneringen voor het leven – stop dementie is op 2 oktober live op televisie. Op NPO 1 praten presentatoren Toine van Peperstraten en Roos Moggré met patiënten en hun naasten over dementie en de gevolgen daarvan op het dagelijks leven.
Ook Buddy Vedder doet mee. Hij bezoekt kinderen van wie de opa’s en oma’s aan dementie lijden, en bezorgt hen vervolgens samen een mooie verrassing. Het AVROTROS-programma wordt gemaakt in samenwerking met Alzheimer Nederland en heeft als doel aandacht te vragen voor dementie en donateurs te werven voor onderzoek.
Verder delen ook bekende Nederlanders als Gerdi Verbeet, Ron Blaauw en Selma van Dijk delen persoonlijke verhalen en geven Simone Kleinsma, Tania Kross en The Voice Kids-winnaar Silver Metz optredens.
Herinneringen voor het leven – stop dementie is woensdag 2 oktober om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1
Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Clarkson's farm, Daddy's Home 2
17:15Dyantha Brooks krijgt haar revanche met nieuwe tv-quiz Oog om Oog
16:50Nieuwe BN'ers duiken de villa in: Het Waren 2 Fantastische Dagen keert in december terug op tv
15:22Talpa onthult startdatum nieuw seizoen Medisch Centrum West en nóg meer gastrollen