TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herinneringen voor het leven – stop dementie is op 2 oktober live op televisie. Op NPO 1 praten presentatoren Toine van Peperstraten en Roos Moggré met patiënten en hun naasten over dementie en de gevolgen daarvan op het dagelijks leven.
Ook Buddy Vedder doet mee. Hij bezoekt kinderen van wie de opa’s en oma’s aan dementie lijden, en bezorgt hen vervolgens samen een mooie verrassing. Het AVROTROS-programma wordt gemaakt in samenwerking met Alzheimer Nederland en heeft als doel aandacht te vragen voor dementie en donateurs te werven voor onderzoek.
Verder delen ook bekende Nederlanders als Gerdi Verbeet, Ron Blaauw en Selma van Dijk delen persoonlijke verhalen en geven Simone Kleinsma, Tania Kross en The Voice Kids-winnaar Silver Metz optredens.
Herinneringen voor het leven – stop dementie is woensdag 2 oktober om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'