TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herinneringen voor het leven – stop dementie is op 2 oktober live op televisie. Op NPO 1 praten presentatoren Toine van Peperstraten en Roos Moggré met patiënten en hun naasten over dementie en de gevolgen daarvan op het dagelijks leven.
Ook Buddy Vedder doet mee. Hij bezoekt kinderen van wie de opa’s en oma’s aan dementie lijden, en bezorgt hen vervolgens samen een mooie verrassing. Het AVROTROS-programma wordt gemaakt in samenwerking met Alzheimer Nederland en heeft als doel aandacht te vragen voor dementie en donateurs te werven voor onderzoek.
Verder delen ook bekende Nederlanders als Gerdi Verbeet, Ron Blaauw en Selma van Dijk delen persoonlijke verhalen en geven Simone Kleinsma, Tania Kross en The Voice Kids-winnaar Silver Metz optredens.
Herinneringen voor het leven – stop dementie is woensdag 2 oktober om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Eerste beelden van Winter Vol Liefde 2026
19:49Bekende tv-sterren scoren rollen in Soldaat van Oranje De Musical
16:20Darter molesteert podium en wordt weggestuurd door scheidsrechter op WK Darts 2026
15:56Verdwijnt datingprogramma Lang Leve de Liefde van de buis?
14:17Alles wat je moet weten over De Tijd voor MAX Oudejaarsshow