TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Alleen de winnaars van De Dansmarathon kregen 100.000 euro mee, de rest ging met helemaal niets naar huis. Best zuur als je 50 uur op de dansvloer hebt doorgebracht. Vooral in het geval van rock 'n roll-koppel Toon (63) en Maria (60). Hoewel de twee het de laatste 24 uur noodgedwongen vooral bij wat geschuifel hielden, stonden ze er nog maar mooi aan het einde van de rit.
Toch wonnen ze geen cent omdat de winnaars minder rusttijd hadden opgebruikt. Veel kijkers vonden dat moeilijk te verkroppen. Zeker omdat het duo de 100.000 euro aan hun ernstig gehandicapte zoon wilde spenderen. Je zou verwachten dat John de Mol met zijn hand over zijn hart zou strijken maar hij houdt de hand tot nu toe stijf op de knip. En dus begonnen de mensen zelf maar met crowdfundacties voor Toon en Maria.
Anna van Eijk heeft inmiddels al meer dan 7.000 euro opgehaald met haar actie en bij Mirjam de Groot staat de teller op meer dan 8.000. Storten kan op beide pagina's nog altijd.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden