TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Alleen de winnaars van De Dansmarathon kregen 100.000 euro mee, de rest ging met helemaal niets naar huis. Best zuur als je 50 uur op de dansvloer hebt doorgebracht. Vooral in het geval van rock 'n roll-koppel Toon (63) en Maria (60). Hoewel de twee het de laatste 24 uur noodgedwongen vooral bij wat geschuifel hielden, stonden ze er nog maar mooi aan het einde van de rit.
Toch wonnen ze geen cent omdat de winnaars minder rusttijd hadden opgebruikt. Veel kijkers vonden dat moeilijk te verkroppen. Zeker omdat het duo de 100.000 euro aan hun ernstig gehandicapte zoon wilde spenderen. Je zou verwachten dat John de Mol met zijn hand over zijn hart zou strijken maar hij houdt de hand tot nu toe stijf op de knip. En dus begonnen de mensen zelf maar met crowdfundacties voor Toon en Maria.
Anna van Eijk heeft inmiddels al meer dan 7.000 euro opgehaald met haar actie en bij Mirjam de Groot staat de teller op meer dan 8.000. Storten kan op beide pagina's nog altijd.
Deze BN’ers zijn te zien in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast
12:47Geen derde seizoen voor SBS6-programma Moordfeest
11:11Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert