TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tooske scoorde in de bewuste aflevering zelfs twee tienen van de juryleden die lovend waren over haar dans met partner Glenn Feddema. Maar het publiek besliste anders.
Ironisch genoeg kon juist tv-kijkend Nederland niet geloven dat Tooske naar huis moest. Online ontstond grote ophef over de uitslag. Met merkbare verontwaardiging kondigden veel tweetende kijkers aan het toch al matig bekeken RTL-programma voortaan links te laten liggen.
In een persverklaring aan het AD laat een woordvoerder van de zender weten dat er niets onbehoorlijks is gebeurd: "Ondanks de fantastische performance van Tooske en Glenn, hebben zij van de kijker minder stemmen gekregen dan de rest van de deelnemers waardoor zij gisteren hun laatste dans hebben laten zien tijdens de zesde liveshow. Helaas kunnen wij hier niets aan veranderen."
Daags later reageert Tooske zelf op haar uitschakeling. Ze voelt zich gesteund door de honderden berichten die ze via app, mail of social media gekregen heeft en schrijft moedig "I will survive". Toch voegt ze er aan toe oprecht heel verdrietig te zijn door het feit dat ze er uit ligt: "De afgelopen maanden heb ik met ziel en zaligheid getraind en gelachen met de beste en liefste Glenn en wat had ik graag met hem in de finale gestaan."
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Dit is dus waarom iedereen Churandy Martina 'C' noemt in Expeditie Robinson
14:13Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland