TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tooske scoorde in de bewuste aflevering zelfs twee tienen van de juryleden die lovend waren over haar dans met partner Glenn Feddema. Maar het publiek besliste anders.
Ironisch genoeg kon juist tv-kijkend Nederland niet geloven dat Tooske naar huis moest. Online ontstond grote ophef over de uitslag. Met merkbare verontwaardiging kondigden veel tweetende kijkers aan het toch al matig bekeken RTL-programma voortaan links te laten liggen.
In een persverklaring aan het AD laat een woordvoerder van de zender weten dat er niets onbehoorlijks is gebeurd: "Ondanks de fantastische performance van Tooske en Glenn, hebben zij van de kijker minder stemmen gekregen dan de rest van de deelnemers waardoor zij gisteren hun laatste dans hebben laten zien tijdens de zesde liveshow. Helaas kunnen wij hier niets aan veranderen."
Daags later reageert Tooske zelf op haar uitschakeling. Ze voelt zich gesteund door de honderden berichten die ze via app, mail of social media gekregen heeft en schrijft moedig "I will survive". Toch voegt ze er aan toe oprecht heel verdrietig te zijn door het feit dat ze er uit ligt: "De afgelopen maanden heb ik met ziel en zaligheid getraind en gelachen met de beste en liefste Glenn en wat had ik graag met hem in de finale gestaan."
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker