TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In College Tour lieten allerlei grote uit diverse vakgebieden, zoals Clarence Seedorf, de dalai lama, Armin van Buuren, Robbie Williams en Johan Cruijff, zich interviewen door Huys en een groep studenten. Na het vertrek van Huys naar RTL nam Matthijs van Nieuwkerk de honneurs waar, maar hij stopte er na één seizoen mee. Sinds 2019 is het programma niet meer bij de NTR te zien.
“Ik heb de ambitie om College Tour weer terug op televisie te brengen”, zei Huys, die het programma van 2007 tot 2018 presenteerde, in Volgspot op NPO Radio 5. “Het programma is zo inspirerend geweest voor een hele generatie studenten - dat krijg ik vaak te horen van studenten die erbij waren. Dat een antwoord van een wereldleider mensen nét dat ene zetje of inzicht heeft gegeven dat ze nodig hadden.”
De 56-jarige Limburger is daarnaast blij dat hij terug is bij de publieke omroep, waar hij weer de diepte in kan met zijn interviews. Dat gaat Huys overigens ook op de radio doen, waar hij binnenkort meesterinterviewer Sven Kockelmann vervangt op NPO Radio 1. “Ik vind het heerlijk om Buitenhof weer te mogen doen, met drie gasten in een studio. En ik vind het een eer dat KRO-NCRV mij heeft gevraagd om Sven Kockelmann in de vakantie te mogen vervangen bij 1-op-1.”
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten