TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In College Tour lieten allerlei grote uit diverse vakgebieden, zoals Clarence Seedorf, de dalai lama, Armin van Buuren, Robbie Williams en Johan Cruijff, zich interviewen door Huys en een groep studenten. Na het vertrek van Huys naar RTL nam Matthijs van Nieuwkerk de honneurs waar, maar hij stopte er na één seizoen mee. Sinds 2019 is het programma niet meer bij de NTR te zien.
“Ik heb de ambitie om College Tour weer terug op televisie te brengen”, zei Huys, die het programma van 2007 tot 2018 presenteerde, in Volgspot op NPO Radio 5. “Het programma is zo inspirerend geweest voor een hele generatie studenten - dat krijg ik vaak te horen van studenten die erbij waren. Dat een antwoord van een wereldleider mensen nét dat ene zetje of inzicht heeft gegeven dat ze nodig hadden.”
De 56-jarige Limburger is daarnaast blij dat hij terug is bij de publieke omroep, waar hij weer de diepte in kan met zijn interviews. Dat gaat Huys overigens ook op de radio doen, waar hij binnenkort meesterinterviewer Sven Kockelmann vervangt op NPO Radio 1. “Ik vind het heerlijk om Buitenhof weer te mogen doen, met drie gasten in een studio. En ik vind het een eer dat KRO-NCRV mij heeft gevraagd om Sven Kockelmann in de vakantie te mogen vervangen bij 1-op-1.”
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Strijders te zien
15:18Valentijne haalt hard uit naar haar broer Casper in De Bondgenoten: 'Je zet me voor schut'
14:34Zien we Joep Sertons nog terug als acteur? Dit zegt hij zelf
13:52Frans Bauer over nieuwe seizoen De Bauers: 'Rollercoaster van emoties'
13:40Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?