TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In juni werd bekend dat Fidan Ekiz en Renze Klamer, de presentatoren van De Vooravond, niet terugkeren met hun programma. Dat nieuws kwam voor hen nogal als een verrassing. Volgens BNNVARA voerde het duo goede gesprekken en leverde hun talkshow spraakmakende momenten op, maar miste het programma een zekere urgentie. Dat vertelde de directeur content aan Nu.nl.
De komst van Khalid & Sophie moet daar verandering in brengen. Een beetje verwarrend is de naam natuurlijk wel, omdat het 'duo' om de beurt presenteert. Gelukkig is de naam verder vrij duidelijk. Over de precieze invulling van Khalid & Sophie wordt later meer bekend.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'