TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de derde aflevering van Wie is de Mol? deed Nikkie de Jager namelijk terloops een onthullende uitspraak over haar kennis van het spel.
Tijdens de opdracht met de geldkoffer op een druk plein bleken namelijk ook drie oud-Mollen rondgelopen te hebben. Aan de kandidaten te raden wie dat had kunnen zijn. Uit het niets leek Nikkie de naam 'Rob' te roepen, een verwijzing naar zanger Rob DeKay die in het meest recente seizoen de infiltrant bleek. Maar hoe kon Nikkie dit weten?
Eerder in de aflevering bleek namelijk dat dit seizoen werd opgenomen in november 2019. Dat werd duidelijk toen iedereen de verjaardag vierde van Ron Boszhard. De presentator is geboren op 12 november en toen moest het seizoen met Rob als de Mol nog uitgezonden worden.
In de twintig jaar dat Wie is de Mol? op televisie is, heeft het programma maar één Mol met de naam Rob. Is het een eenvoudige vergissing of had Nikki voorafgaand aan haar deelname contact met met oud-Mollen waaronder Rob? Menig molloot vreest dat de sterrenstylist haar mond voorbij heeft gepraat. Overigens denken sommige molloten ook dat Nikkie 'roep, roep' riep om andere kandidaten aan te moedigen om namen van oud-mollen te noemen.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?