TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard mocht de tien topfotografen in spé presenteren, niet geheel toevallig want Bridget Maasland is één van de deelnemers.
Net zoals de vorige vijf seizoenen bestaat ook deze reeks uit een bonte mix bekende gezichten die allemaal met camera, statief en een set lenzen aan de slag gaan. Naast Bridget zijn actrices Georgina Verbaan en Abbey Hoes van de partij, presentatoren Frits Sissing en Patrick Martens nemen eveneens de camera ter hand, zangers Jaap Reesema, Ruth Jacott en rapper Donnie zorgen voor de muzikale noten. Voetballer John Heitinga en de dansende acteur Juvat Westendorp maakt het gezelschap compleet.
In een eerste reactie bleek dat de sfeer er al goed in zat. Patrick Martens had nog nooit zo'n grote lens in z'n handen gehad, Ruth Jacott verheugde zich op de naaktshoot en van Georgina hoeft niet elke foto even scherp te zijn. De BN'ers hebben nog even om te oefenen, pas in het najaar is de zesde reeks van Het perfecte plaatje, met presentator Tijl Beckand en jurylid William Rutten, te zien bij RTL 4.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval