TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorige week werden Martien en Britt teruggefloten door een eindredacteur van Wie van de 3. Ze zouden hun werk als panelleden iets te goed doen.
Martien en Britt doen uitgebreid hun huiswerk en maken hun eigen vragen bij het raadprogramma. Daar zijn ze echter net iets te goed in, vond één van de makers die het stel tot de orde heeft geroepen. Diegene wilde vooraf al hun vragen inzien en zou liever zien dat ze alleen de vragen zouden stellen die de redactie voor het panel heeft voorbereid. Die onenigheid leidde tot een hilarisch fragment.
Aan tafel bij Beau onthulde Britt dat de persoon in kwestie niet meer bij het programma werkt: "Nou, dit is wel sneu. Die eindredacteur is inmiddels ontslagen, dat is niet leuk." Dat vindt Martien ook, maar hij staat nog altijd achter zijn beslissing zelf vragen te maken: "Ik ga niet alleen maar (vragen)lijstjes krijgen van mensen die daar werken. Dat is toch raar?" Maar blijkbaar was dit een gebbetje van het olijke duo.
De veelbelovende Vlaamse oorlogsserie Breendonk is straks ook in Nederland te zien
13:02Er komt een documentaireserie over voetbaloplichter Bernio Verhagen alias De Spookvoetballer
12:58Matthijs van Nieuwkerk is definitief terug van weggeweest met nieuwe spelshow op SBS6
12:40De eerste beelden én de startdatum van Gooische Vrouwen seizoen 8 zijn er!
12:21Jan Versteegh krijgt een nieuwe spelshow op SBS6