TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorige week werden Martien en Britt teruggefloten door een eindredacteur van Wie van de 3. Ze zouden hun werk als panelleden iets te goed doen.
Martien en Britt doen uitgebreid hun huiswerk en maken hun eigen vragen bij het raadprogramma. Daar zijn ze echter net iets te goed in, vond één van de makers die het stel tot de orde heeft geroepen. Diegene wilde vooraf al hun vragen inzien en zou liever zien dat ze alleen de vragen zouden stellen die de redactie voor het panel heeft voorbereid. Die onenigheid leidde tot een hilarisch fragment.
Aan tafel bij Beau onthulde Britt dat de persoon in kwestie niet meer bij het programma werkt: "Nou, dit is wel sneu. Die eindredacteur is inmiddels ontslagen, dat is niet leuk." Dat vindt Martien ook, maar hij staat nog altijd achter zijn beslissing zelf vragen te maken: "Ik ga niet alleen maar (vragen)lijstjes krijgen van mensen die daar werken. Dat is toch raar?" Maar blijkbaar was dit een gebbetje van het olijke duo.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties