TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik zit altijd op dat veilige NPO 3 waar je minder in de spotlights staat en nu telt het echt. Dat is heel vreemd voor mij", zegt Wortelboer tegenover het ANP. Samen met Frank Evenblij presenteert ze de spelshow Tik M Aan. Deelnemers moeten in de show de de beste kettingreactie bouwen. Er zijn in totaal dertien teams die vanuit het niets die complexe kettingreacties bouwen met alledaagse voorwerpen.
Toen Wortelboer voor het eerst bekeek waar iedereen mee bezig was, toen schrok ze even. "Toen we de eerste keer gingen draaien dacht ik 'waar de fuck' zijn we eigenlijk mee bezig. De studio lijkt op een soort rommelmarkt. Het is een grote troep en daardoorheen ontstaan die machines dan. Als je niet weet waar je moet kijken, zie je het ook niet."
Er is een jury aanwezig die de kettingreacties beoordeelt. Het eerste vaste jurylid is Joseph Herscher, wereldwijd de bekendste kettingreactiebouwer. Anna Gimbrère, theoretisch natuurkundige en wetenschapsjournalist, is ook in elke aflevering te zien. Het derde jurylid is elke week iemand anders.
Tik M Aan is vanaf 10 april elke zaterdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster