TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zaterdag 12 december gaat het gebeuren voor de artiesten van het SBS6-programma Ik geloof in mij: een optreden in de Ziggo Dome voor een exclusieve groep fans. De kaartverkoop voor het concert in de Amsterdamse concerthal ging vrijdagmorgen om 10.00 uur van start en was om 10.01 uur al uitverkocht. De organisatie besloot daarom een tweede concert te organiseren, waarvan de kaarten ook te koop zijn.
Tijdens het concert kunnen fans hun favoriete artiesten uit het programma live on stage bewonderen. René le Blanc, Dario, Rutger van Barneveld, Johan Kettenburg, Wally Mckey, Dave van Well en Gio maken zich op voor een groot feest. Tijdens het concert zingen de Ik geloof in mij-sterren op het grote podium van de Ziggo Dome, hetzelfde podium waar al hun idolen ook hebben gestaan. Hoe de show wordt aangekleed, wordt helemaal bepaald door de artiesten zelf. De presentatie van het concert ligt in handen van Wilfred Genee.
Voor iedereen die niet live bij de concerten aanwezig kan zijn, is het concert te volgen via de social media-kanalen van SBS6. De weg naar het concert en alle voorbereidingen hierop zijn te zien in het tweede seizoen van Ik geloof in mij. Dat seizoen is dit voorjaar te zien is bij SBS6.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'