TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zes afleveringen zwaaide Foodtruck gezocht af met het bijzondere verhaal van Simone die nog heel erg zoekende was in het leven en de liefde. Daarom besloot ze een foodtruck bedrijfje op te starten, al zat ze wel vol twijfels.
Als alleenstaande moeder probeert Simone het hoofd boven water te houden met meerdere baantjes. Ze geeft boksles aan kinderen en werkt in de catering, maar een foodtruck lijkt haar ideaal. Van haar ex koopt ze voor 20.000 euro een truck die geschikt is voor haar doel, maar ze weet nog niet precies wat ze wil verkopen.
Na lang wikken en wegen besluit ze zich op ambachtelijke lekkernijen als stoofvlees en croque monsieurs te storten, maar dan breekt de coronacrisis uit en is ze ineens al haar inkomsten kwijt. Nu alles langzaam weer opstart, krijgt Simone weer meer klussen. Ze laat weten vol goede moed door te gaan. Als ze 2020 kan overleven, kan ze wat haar betreft alles aan.
Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight
08:13De TV van gisteren: The Masked Singer blijft scoren, kijkcijferdrama voor serie BuZa
06:47Vanavond op TV: Blauw bloed, Oh, wat een jaar!, Gnomeo & Juliet
20:41Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen