TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Hedy d’Ancona haalt in deze laatste aflevering van Smoeder herinneringen op aan haar ouders. In het gesprek met Maria Goos praat de 84-jarige ex-politica en feministe van het eerste uur over haar joodse vader, die net voor het einde van de Tweede Wereldoorlog stierf. Ze was pas zeven jaar, toen hij op de terugweg uit een concentratiekamp bezweek aan een longontsteking.
Ook praat ze vol liefde over de hechte band met haar moeder, die later ernstig ziek werd en op 65-jarige leeftijd overleed. Haar ouders hadden een ingewikkelde relatie, vertelde de voormalig staatssecretaris, minister en Europarlementariër voor de PvdA al in een eerder interview met Maria Goos. Daarin stelde ze ook dat ze de vrolijkheid en de mentaliteit van niet-zeuren van haar moeder heeft.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'