TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Hedy d’Ancona haalt in deze laatste aflevering van Smoeder herinneringen op aan haar ouders. In het gesprek met Maria Goos praat de 84-jarige ex-politica en feministe van het eerste uur over haar joodse vader, die net voor het einde van de Tweede Wereldoorlog stierf. Ze was pas zeven jaar, toen hij op de terugweg uit een concentratiekamp bezweek aan een longontsteking.
Ook praat ze vol liefde over de hechte band met haar moeder, die later ernstig ziek werd en op 65-jarige leeftijd overleed. Haar ouders hadden een ingewikkelde relatie, vertelde de voormalig staatssecretaris, minister en Europarlementariër voor de PvdA al in een eerder interview met Maria Goos. Daarin stelde ze ook dat ze de vrolijkheid en de mentaliteit van niet-zeuren van haar moeder heeft.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten