TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Hedy d’Ancona haalt in deze laatste aflevering van Smoeder herinneringen op aan haar ouders. In het gesprek met Maria Goos praat de 84-jarige ex-politica en feministe van het eerste uur over haar joodse vader, die net voor het einde van de Tweede Wereldoorlog stierf. Ze was pas zeven jaar, toen hij op de terugweg uit een concentratiekamp bezweek aan een longontsteking.
Ook praat ze vol liefde over de hechte band met haar moeder, die later ernstig ziek werd en op 65-jarige leeftijd overleed. Haar ouders hadden een ingewikkelde relatie, vertelde de voormalig staatssecretaris, minister en Europarlementariër voor de PvdA al in een eerder interview met Maria Goos. Daarin stelde ze ook dat ze de vrolijkheid en de mentaliteit van niet-zeuren van haar moeder heeft.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'