TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Hedy d’Ancona haalt in deze laatste aflevering van Smoeder herinneringen op aan haar ouders. In het gesprek met Maria Goos praat de 84-jarige ex-politica en feministe van het eerste uur over haar joodse vader, die net voor het einde van de Tweede Wereldoorlog stierf. Ze was pas zeven jaar, toen hij op de terugweg uit een concentratiekamp bezweek aan een longontsteking.
Ook praat ze vol liefde over de hechte band met haar moeder, die later ernstig ziek werd en op 65-jarige leeftijd overleed. Haar ouders hadden een ingewikkelde relatie, vertelde de voormalig staatssecretaris, minister en Europarlementariër voor de PvdA al in een eerder interview met Maria Goos. Daarin stelde ze ook dat ze de vrolijkheid en de mentaliteit van niet-zeuren van haar moeder heeft.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster