TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vorige week ging onder leiding van Harm Edens de 38e reeks van Dit was het nieuws van start. Teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek zijn warmgedraaid en klaar voor twee nieuwe gasten om het nieuws mee door te nemen. Dat zijn deze week cabaretier Patrick Laureij en rapper Snelle. Die laatste brak vorig jaar zomer door met zijn nummer ‘Reünie’. Daarin rekent hij af met de jongen die hem als kind pestte met zijn schisis. Het was de manier van de rapper om zich te laten horen tegen pestgedrag.
Aansluitend ging Snelle tijdens de Week Tegen Pesten naar drie scholen om met leerlingen te praten over hun ervaringen. Jan Jaap van der Wal - die naar eigen zeggen nooit is gepest om zijn schisis - heeft ongetwijfeld wat snedige opmerkingen paraat.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij