TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vorige week ging onder leiding van Harm Edens de 38e reeks van Dit was het nieuws van start. Teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek zijn warmgedraaid en klaar voor twee nieuwe gasten om het nieuws mee door te nemen. Dat zijn deze week cabaretier Patrick Laureij en rapper Snelle. Die laatste brak vorig jaar zomer door met zijn nummer ‘Reünie’. Daarin rekent hij af met de jongen die hem als kind pestte met zijn schisis. Het was de manier van de rapper om zich te laten horen tegen pestgedrag.
Aansluitend ging Snelle tijdens de Week Tegen Pesten naar drie scholen om met leerlingen te praten over hun ervaringen. Jan Jaap van der Wal - die naar eigen zeggen nooit is gepest om zijn schisis - heeft ongetwijfeld wat snedige opmerkingen paraat.
De TV van gisteren: RTL 4 weerloos met herhalingen Ruben Nicolai
06:47Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update