TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de cliffhanger waren kijkers net zo verbaasd als Janine toen Ludo na weken afwezigheid ineens terug was in Meerdijk om zijn ja-woord te geven aan de gevreesde Billy de Palma. Uit een preview op Instagram blijkt dat liefde weinig met dit huwelijk te maken had. Billy en Ludo zijn ontvoerd door de invloedrijke kunstmagnaat Carmen (Barbara Pouwels) die het stel aan 't eind van seizoen 29 beloofde dat ze zouden boeten voor de schaamtevolle vertoning rond de opening van Ludo's veilinghuis. Om Billy een hak te zetten, vernietigde Ludo tijdens een persconferentie een replica van een peperduur schilderij. Carmen houdt woord: ze heeft Ludo en Billy laten ontvoeren en de twee zitten behoorlijk in de problemen.
Maar hoe dat liefdeloze huwelijk hen uit de sores gaat helpen? We weten het vanaf maandag 2 september als het nieuwe GTST seizoen van start gaat.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij