TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de cliffhanger waren kijkers net zo verbaasd als Janine toen Ludo na weken afwezigheid ineens terug was in Meerdijk om zijn ja-woord te geven aan de gevreesde Billy de Palma. Uit een preview op Instagram blijkt dat liefde weinig met dit huwelijk te maken had. Billy en Ludo zijn ontvoerd door de invloedrijke kunstmagnaat Carmen (Barbara Pouwels) die het stel aan 't eind van seizoen 29 beloofde dat ze zouden boeten voor de schaamtevolle vertoning rond de opening van Ludo's veilinghuis. Om Billy een hak te zetten, vernietigde Ludo tijdens een persconferentie een replica van een peperduur schilderij. Carmen houdt woord: ze heeft Ludo en Billy laten ontvoeren en de twee zitten behoorlijk in de problemen.
Maar hoe dat liefdeloze huwelijk hen uit de sores gaat helpen? We weten het vanaf maandag 2 september als het nieuwe GTST seizoen van start gaat.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten