TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de cliffhanger waren kijkers net zo verbaasd als Janine toen Ludo na weken afwezigheid ineens terug was in Meerdijk om zijn ja-woord te geven aan de gevreesde Billy de Palma. Uit een preview op Instagram blijkt dat liefde weinig met dit huwelijk te maken had. Billy en Ludo zijn ontvoerd door de invloedrijke kunstmagnaat Carmen (Barbara Pouwels) die het stel aan 't eind van seizoen 29 beloofde dat ze zouden boeten voor de schaamtevolle vertoning rond de opening van Ludo's veilinghuis. Om Billy een hak te zetten, vernietigde Ludo tijdens een persconferentie een replica van een peperduur schilderij. Carmen houdt woord: ze heeft Ludo en Billy laten ontvoeren en de twee zitten behoorlijk in de problemen.
Maar hoe dat liefdeloze huwelijk hen uit de sores gaat helpen? We weten het vanaf maandag 2 september als het nieuwe GTST seizoen van start gaat.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man