TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de set en achter de schermen gaan zowel cast als crew te maken krijgen met de richtlijnen van de anderhalvemetermaatschappij.
Kijkers gaan in ieder geval niets merken van de coronacrisis in Meerdijk, zo bevestigde acteur Alkan Çöklü aan Televizier.nl: "Een bewuste keuze, omdat GTST voor veel kijkers een moment is om te ontsnappen aan de dagelijkse dingen en er even niet aan te denken. Daar komt bij dat we niet weten hoe de anderhalvemetermaatschappij zich gaat ontwikkelen. Over twee maanden kan het leven er ineens heel anders uitzien en dan zouden de afleveringen weer gedateerd overkomen."
Maar tijdens de opnames moet er wel degelijk rekening gehouden worden met 'het nieuwe normaal'. Zo krijgen de mensen van make-up en grime mondkapjes op en de schrijvers mijden tot nader orde alle intieme zoen-, knuffel en bedscenes. Ook zal het aantal figuranten op kleine sets als De Koning beperkt worden en houdt de cast onderling meer afstand. Door het gebruik van telelenzen moet dat uiteindelijk op televisie amper opvallen.
GTST is begin september weer op de buis.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los