TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de set en achter de schermen gaan zowel cast als crew te maken krijgen met de richtlijnen van de anderhalvemetermaatschappij.
Kijkers gaan in ieder geval niets merken van de coronacrisis in Meerdijk, zo bevestigde acteur Alkan Çöklü aan Televizier.nl: "Een bewuste keuze, omdat GTST voor veel kijkers een moment is om te ontsnappen aan de dagelijkse dingen en er even niet aan te denken. Daar komt bij dat we niet weten hoe de anderhalvemetermaatschappij zich gaat ontwikkelen. Over twee maanden kan het leven er ineens heel anders uitzien en dan zouden de afleveringen weer gedateerd overkomen."
Maar tijdens de opnames moet er wel degelijk rekening gehouden worden met 'het nieuwe normaal'. Zo krijgen de mensen van make-up en grime mondkapjes op en de schrijvers mijden tot nader orde alle intieme zoen-, knuffel en bedscenes. Ook zal het aantal figuranten op kleine sets als De Koning beperkt worden en houdt de cast onderling meer afstand. Door het gebruik van telelenzen moet dat uiteindelijk op televisie amper opvallen.
GTST is begin september weer op de buis.
Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
