TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Thomas Krol ging als eerste Nederlander van start en werd door velen van tevoren getipt als de winnaar van de 1000 meter. Hij zette een tijd neer van 1.07,92. Een degelijke rit, maar op het oog te kloppen. Alleen gebeurde dat niet in het vervolg.
Olympische debutant Hein Otterspeer moest als tweede Nederlander vertrekken maar kon zijn favorietenrol niet waarmaken. Hij verloor de directe confrontatie met de Chinees Ning en eindigde ver buiten het podium op de 10de plek.
Kai Verbij ging hartstikke lekker maar moest op de laatste kruising inhouden omdat de Canadees Laurent Dubreuil hem in de weg zat. Het drama voor Verbij leverde zilver op voor Dubreuil.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse