TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Omnisport in Apeldoorn is de komende dagen het decor van de EK baanwielrennen. Het is het laatste grote toernooi voor de Olympische Spelen in Parijs.
Olympisch en wereldkampioen Harrie Lavreysen kijkt uit naar de EK in eigen land. “Ik vind het altijd heel bijzonder om voor publiek om de prijzen te rijden op onze thuisbaan en ik ben heel benieuwd waar iedereen staat. Je ziet vaak dat een laatste grote toernooi als kwalificatiemoment dient voor de Spelen, dus er zullen zeker renners in topvorm aan de start staan”, zo zegt hij op de website van de organisatie.
Een van Lavreysens grootste concurrenten komt uit eigen land: Jeffrey Hoogland. Op deze eerste toernooidag rijden de mannen nog niet tegen, maar juist mét elkaar in de eerste ronde van de teamsprint. Niets missen? Kijk dan op 10 januari vanaf 19:05 naar Eurosport 1.
Partnerbijdrage
Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)