TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Omnisport in Apeldoorn is de komende dagen het decor van de EK baanwielrennen. Het is het laatste grote toernooi voor de Olympische Spelen in Parijs.
Olympisch en wereldkampioen Harrie Lavreysen kijkt uit naar de EK in eigen land. “Ik vind het altijd heel bijzonder om voor publiek om de prijzen te rijden op onze thuisbaan en ik ben heel benieuwd waar iedereen staat. Je ziet vaak dat een laatste grote toernooi als kwalificatiemoment dient voor de Spelen, dus er zullen zeker renners in topvorm aan de start staan”, zo zegt hij op de website van de organisatie.
Een van Lavreysens grootste concurrenten komt uit eigen land: Jeffrey Hoogland. Op deze eerste toernooidag rijden de mannen nog niet tegen, maar juist mét elkaar in de eerste ronde van de teamsprint. Niets missen? Kijk dan op 10 januari vanaf 19:05 naar Eurosport 1.
Wilfred Genee blikt vooruit op Het Debat van Nederland: 'Ik kan die koppen niet meer zien'
13:50Met deze bekende gasten sluit het MAX-programma TV Monument af
13:29Opvallend: Rob Jetten vertelt in Onder Vier Ogen dat hij zijn vriend Nicolás soms maanden niet ziet
11:20Dit is de startdatum van Frans & Mariska, Stellen op de Proef
10:28Dit programma vervangt Dit Was Het Nieuws op NPO 1