TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Omnisport in Apeldoorn is de komende dagen het decor van de EK baanwielrennen. Het is het laatste grote toernooi voor de Olympische Spelen in Parijs.
Olympisch en wereldkampioen Harrie Lavreysen kijkt uit naar de EK in eigen land. “Ik vind het altijd heel bijzonder om voor publiek om de prijzen te rijden op onze thuisbaan en ik ben heel benieuwd waar iedereen staat. Je ziet vaak dat een laatste grote toernooi als kwalificatiemoment dient voor de Spelen, dus er zullen zeker renners in topvorm aan de start staan”, zo zegt hij op de website van de organisatie.
Een van Lavreysens grootste concurrenten komt uit eigen land: Jeffrey Hoogland. Op deze eerste toernooidag rijden de mannen nog niet tegen, maar juist mét elkaar in de eerste ronde van de teamsprint. Niets missen? Kijk dan op 10 januari vanaf 19:05 naar Eurosport 1.
De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen
09:20De TV van gisteren: kijkers leven enorm mee met Shirley in Zeeman Confronteert
21:28MAFS-kijkers hebben massaal medelijden met Anton na uitspraken van Linda
16:27MAFS-Linda shockeert coaches: 'Er ís geen huwelijk met Anton'
15:14Dit is de presentatrice van Daten in het Dorp: op Texel