TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Omnisport in Apeldoorn is de komende dagen het decor van de EK baanwielrennen. Het is het laatste grote toernooi voor de Olympische Spelen in Parijs.
Olympisch en wereldkampioen Harrie Lavreysen kijkt uit naar de EK in eigen land. “Ik vind het altijd heel bijzonder om voor publiek om de prijzen te rijden op onze thuisbaan en ik ben heel benieuwd waar iedereen staat. Je ziet vaak dat een laatste grote toernooi als kwalificatiemoment dient voor de Spelen, dus er zullen zeker renners in topvorm aan de start staan”, zo zegt hij op de website van de organisatie.
Een van Lavreysens grootste concurrenten komt uit eigen land: Jeffrey Hoogland. Op deze eerste toernooidag rijden de mannen nog niet tegen, maar juist mét elkaar in de eerste ronde van de teamsprint. Niets missen? Kijk dan op 10 januari vanaf 19:05 naar Eurosport 1.
De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'