TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over Baanwielrennen: Europees Kampioenschap. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Omnisport in Apeldoorn is de komende dagen het decor van de EK baanwielrennen. Het is het laatste grote toernooi voor de Olympische Spelen in Parijs.
Olympisch en wereldkampioen Harrie Lavreysen kijkt uit naar de EK in eigen land. “Ik vind het altijd heel bijzonder om voor publiek om de prijzen te rijden op onze thuisbaan en ik ben heel benieuwd waar iedereen staat. Je ziet vaak dat een laatste grote toernooi als kwalificatiemoment dient voor de Spelen, dus er zullen zeker renners in topvorm aan de start staan”, zo zegt hij op de website van de organisatie.
Een van Lavreysens grootste concurrenten komt uit eigen land: Jeffrey Hoogland. Op deze eerste toernooidag rijden de mannen nog niet tegen, maar juist mét elkaar in de eerste ronde van de teamsprint. Niets missen? Kijk dan op 10 januari vanaf 19:05 naar Eurosport 1.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo