TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Pak je afstandsbediening er dus maar gauw bij.
Ronde 13: Een spannende sprintrace op de planning tijdens de Grand Prix van België
Binnenkort barst de zomerstop los voor de coureurs van de Formule 1, maar niet voordat de Grand Prix van België is gereden. De grote vraag is: kan Max Verstappen voor de derde keer op rij deze Grand Prix op zijn naam zetten?
De weersvoorspellingen zijn de coureurs echter niet goed gezind. Er wordt flink wat regen voorspeld, zowel tijdens de kwalificatie, de sprintrace als de race zelf. De verwachtingen zijn dan ook dat er een behoorlijk chaotische en onvoorspelbare race in het verschiet ligt met kansen voor iedereen.
Mocht je daar nu niets van willen missen, heb je geluk. VRT Canvas zendt zowel de kwalificatie op vrijdag 28 juli 2023, de sprintrace op zaterdag 29 juli als de reguliere wedstrijd op 30 juli live uit.
Deze Belgische tv-zender is in Nederland beschikbaar bij Ziggo, T-Mobile, KPN, Freedom, Online, Caiway, Youfone, Budget en DELTA. Wanneer je geen van deze providers hebt, hoef je alsnog geen duur abonnement aan te schaffen. Je kunt de Grand Prix ook nog zien via NLZIET. Voor deze streamingdienst is een abonnement nodig, maar je kunt 14 dagen gratis kijken via deze link.
Kijk terug: koning leest de troonrede voor
12:52Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6