TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De lange afstanden zijn niet meer het sluitstuk van de NK afstanden. De vrouwen beginnen met de 5 kilometer, de mannen schaatsen aansluitend de 10. Daarna staan de 1000 meters op het programma, en als toetje de massastarts. Olympisch kampioen 5 kilometer Esmee Visser zal zich willen bewijzen. In de World Cup begin deze maand was de 10 kilometer een ware slijtageslag: Patrick Roest leek er tijdens de rit helemaal doorheen te zitten, maar won toch van Jorrit Bergsma.
In Thialf mengt Sven Kramer zich weer in de strijd. Ook de tweede plaats op beide afstanden geeft recht op deelname aan de WK afstanden. Jorien ter Mors en Ireen Wüst zijn favoriet voor de 1000 meter, net als Thomas Krol. De mannen de vrouwen mogen drie tickets voor de WK verdelen.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer