TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Eindelijk een rustdag voor de wielrenners in de Ronde van Frankrijk. Op 1 juli startten ze aan de grootste meerdaagse koers ter wereld in Bilbao en zondag eindigde de negende etappe met de beklimming van de Puy de Dôme. Een pittige rit en dus komt deze onderbreking voor veel renners als geroepen.
Dione de Graaff ontvangt een interessant trio aan tafel: Tom Dumoulin, Stef Clement en Karl Vannieuwkerke. Dumoulin stopte in augustus vorig jaar als wielrenner en weet als geen ander hoe het is om een rustdag in een grote ronde door te komen.
Herman van der Zandt zit uiteraard niet aan tafel, maar beweegt zich als razende reporter langs de hotels van de ploegen. De rustdag geeft hem de gelegenheid om de hoofdrolspelers wat langer te spreken dan normaal.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater