TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Eindelijk een rustdag voor de wielrenners in de Ronde van Frankrijk. Op 1 juli startten ze aan de grootste meerdaagse koers ter wereld in Bilbao en zondag eindigde de negende etappe met de beklimming van de Puy de Dôme. Een pittige rit en dus komt deze onderbreking voor veel renners als geroepen.
Dione de Graaff ontvangt een interessant trio aan tafel: Tom Dumoulin, Stef Clement en Karl Vannieuwkerke. Dumoulin stopte in augustus vorig jaar als wielrenner en weet als geen ander hoe het is om een rustdag in een grote ronde door te komen.
Herman van der Zandt zit uiteraard niet aan tafel, maar beweegt zich als razende reporter langs de hotels van de ploegen. De rustdag geeft hem de gelegenheid om de hoofdrolspelers wat langer te spreken dan normaal.
André Hazes gaat een tv-programma maken met Viktor Verhulst
11:38Urk!-ster Mathilde Keuter over breuk met ex Davy in Shownieuws: 'Ik voel me vies en gebruikt'
10:36Deze BN'ers doen mee aan het vijfde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:07Nieuw seizoen realityserie Lil Kleine verschijnt dit jaar nog
09:33Goedele Liekens vertelt in Vandaag Inside over ex-partner die zeker twaalf keer vreemdging