TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Eindelijk een rustdag voor de wielrenners in de Ronde van Frankrijk. Op 1 juli startten ze aan de grootste meerdaagse koers ter wereld in Bilbao en zondag eindigde de negende etappe met de beklimming van de Puy de Dôme. Een pittige rit en dus komt deze onderbreking voor veel renners als geroepen.
Dione de Graaff ontvangt een interessant trio aan tafel: Tom Dumoulin, Stef Clement en Karl Vannieuwkerke. Dumoulin stopte in augustus vorig jaar als wielrenner en weet als geen ander hoe het is om een rustdag in een grote ronde door te komen.
Herman van der Zandt zit uiteraard niet aan tafel, maar beweegt zich als razende reporter langs de hotels van de ploegen. De rustdag geeft hem de gelegenheid om de hoofdrolspelers wat langer te spreken dan normaal.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park