TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Eindelijk een rustdag voor de wielrenners in de Ronde van Frankrijk. Op 1 juli startten ze aan de grootste meerdaagse koers ter wereld in Bilbao en zondag eindigde de negende etappe met de beklimming van de Puy de Dôme. Een pittige rit en dus komt deze onderbreking voor veel renners als geroepen.
Dione de Graaff ontvangt een interessant trio aan tafel: Tom Dumoulin, Stef Clement en Karl Vannieuwkerke. Dumoulin stopte in augustus vorig jaar als wielrenner en weet als geen ander hoe het is om een rustdag in een grote ronde door te komen.
Herman van der Zandt zit uiteraard niet aan tafel, maar beweegt zich als razende reporter langs de hotels van de ploegen. De rustdag geeft hem de gelegenheid om de hoofdrolspelers wat langer te spreken dan normaal.
Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?
13:06Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'