TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Eindelijk een rustdag voor de wielrenners in de Ronde van Frankrijk. Op 1 juli startten ze aan de grootste meerdaagse koers ter wereld in Bilbao en zondag eindigde de negende etappe met de beklimming van de Puy de Dôme. Een pittige rit en dus komt deze onderbreking voor veel renners als geroepen.
Dione de Graaff ontvangt een interessant trio aan tafel: Tom Dumoulin, Stef Clement en Karl Vannieuwkerke. Dumoulin stopte in augustus vorig jaar als wielrenner en weet als geen ander hoe het is om een rustdag in een grote ronde door te komen.
Herman van der Zandt zit uiteraard niet aan tafel, maar beweegt zich als razende reporter langs de hotels van de ploegen. De rustdag geeft hem de gelegenheid om de hoofdrolspelers wat langer te spreken dan normaal.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal