TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De meeste Oranje-spelers kennen we inmiddels, maar zoals elk groot toernooi zijn er altijd een paar debutanten die we kunnen gaan zien in een Oranjeshirt. We stellen de spelers die op het WK 2022 hun debuut maken in Oranje graag aan je voor.
Xavi Simons is met zijn 19 jaar de jongste speler van de selectie. De aanvallende middenvelder maakte het afgelopen half jaar veel indruk als speler van PSV. De jonge voetballer volgde de jeugdopleiding van FC Barcelona, maar verruilde die een aantal jaar laten voor Paris Saint-Germain. Hij speelde een aantal wedstrijden voor het eerste elftal van de Franse club, maar maakte afgelopen zomer toch de overstap naar PSV en tekende daar een contract tot 2027.
De 28-jarige ‘Tower from Joure’ zoals hij wordt genoemd was erg vereerd dat hij bij de drie keepers hoorde die mee mogen naar Qatar. De Fries is op dit moment keeper van sc Heerenveen en weet de ploeg elke wedstrijd te redden met zijn knappe duikacties. Er is zelfs een reële kans dat hij eerste keeper gaat worden op het WK, want Louis van Gaal vond dat hij het meest in vorm was ten opzichte van de andere keepers. Zelf was Andries er vrij nuchter onder. “Ik moet lekker mijn dingetje blijven doen en niet te veel verwachtingen hebben.”
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier