TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na twee jaar afwezigheid keert de Formule 1 dit weekend terug in Australië en dat betekent voor de fans in Nederland vroeg uit de veren.
Het belooft een spectaculaire race te worden op het Albert Park Circuit. De baan is flink onder handen genomen met een nieuwe asfalt laag en wat wijzigingen om de baan een stuk sneller te maken. Of de aanpassingen echt succesvol zijn, gaan we dit weekend zien!
Zet je wekker voor de race zondag want de race begint om 15:00 uur lokale tijd, en met het grote tijdsverschil betekent dat de race in Nederland om 7:00 uur ’s ochtends al begint.
Lees ook: Ronde 3: Wat kunnen we verwachten van de Grand Prix van Melbourne?
Bekijk hieronder het complete tijdschema (Nederlandse tijd) voor dit weekend en mis niets.
Derde vrije training: 05:00 uur
Kwalificatie: 08:00 uur
Start race: 07:00 uur
De race is te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en Ziggo Sport zenden de samenvatting uit.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'
12:20Tobias Camman en Stijn van Vliet ontdekken fine dining in FOMO Chefs
10:37Johan Derksen noemt programma Yvonne Coldeweijer 'foute keuze' van John de Mol