TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na twee jaar afwezigheid keert de Formule 1 dit weekend terug in Australië en dat betekent voor de fans in Nederland vroeg uit de veren.
Het belooft een spectaculaire race te worden op het Albert Park Circuit. De baan is flink onder handen genomen met een nieuwe asfalt laag en wat wijzigingen om de baan een stuk sneller te maken. Of de aanpassingen echt succesvol zijn, gaan we dit weekend zien!
Zet je wekker voor de race zondag want de race begint om 15:00 uur lokale tijd, en met het grote tijdsverschil betekent dat de race in Nederland om 7:00 uur ’s ochtends al begint.
Lees ook: Ronde 3: Wat kunnen we verwachten van de Grand Prix van Melbourne?
Bekijk hieronder het complete tijdschema (Nederlandse tijd) voor dit weekend en mis niets.
Derde vrije training: 05:00 uur
Kwalificatie: 08:00 uur
Start race: 07:00 uur
De race is te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en Ziggo Sport zenden de samenvatting uit.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Komt er een derde seizoen van Máxima? Regisseurs blijven geheimzinnig!
14:33Dit is wanneer het zevende seizoen van Break Free te zien is
14:06Komt er nog een derde seizoen van Eén Grote Familie?
13:57Betaalt Vandaag Inside meer of minder aan gasten dan Pauw & De Wit?
13:45Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'