TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na twee jaar afwezigheid keert de Formule 1 dit weekend terug in Australië en dat betekent voor de fans in Nederland vroeg uit de veren.
Het belooft een spectaculaire race te worden op het Albert Park Circuit. De baan is flink onder handen genomen met een nieuwe asfalt laag en wat wijzigingen om de baan een stuk sneller te maken. Of de aanpassingen echt succesvol zijn, gaan we dit weekend zien!
Zet je wekker voor de race zondag want de race begint om 15:00 uur lokale tijd, en met het grote tijdsverschil betekent dat de race in Nederland om 7:00 uur ’s ochtends al begint.
Lees ook: Ronde 3: Wat kunnen we verwachten van de Grand Prix van Melbourne?
Bekijk hieronder het complete tijdschema (Nederlandse tijd) voor dit weekend en mis niets.
Derde vrije training: 05:00 uur
Kwalificatie: 08:00 uur
Start race: 07:00 uur
De race is te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en Ziggo Sport zenden de samenvatting uit.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek