TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Zowel Kameroen als Servië hadden geen super start. Ze verloren allebei hun eerste wedstrijd, dus vandaag zit er maar één ding op: winnen. Wie trekt er aan het langste eind?
Bij Kameroen zien we keeper André Onana vandaag en het hele toernooi niet meer terug. Hij is om nog onduidelijke redenen uit de selectie gezet, dus het wordt geen wederzien tussen hem en zijn oud-teamgenoot Dusan Tadic.
Servië speelde de eerste wedstrijd tegen Brazilië en wist zich lang staande te houden, maar verloor uiteindelijk toch met 2-0. Aanvoerder van zowel Ajax als het Servische team Dusan Tadic zal zijn ploeg moeten oppeppen om zicht te houden op de 1/8e finales.
Als de Serviërs opnieuw verliezen en Brazilië niet wint van Zwitserland, dan houdt het op voor hen.
Je ziet de wedstrijd Kameroen – Servië live om 11:00 uur op NPO1.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'