TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Zowel Kameroen als Servië hadden geen super start. Ze verloren allebei hun eerste wedstrijd, dus vandaag zit er maar één ding op: winnen. Wie trekt er aan het langste eind?
Bij Kameroen zien we keeper André Onana vandaag en het hele toernooi niet meer terug. Hij is om nog onduidelijke redenen uit de selectie gezet, dus het wordt geen wederzien tussen hem en zijn oud-teamgenoot Dusan Tadic.
Servië speelde de eerste wedstrijd tegen Brazilië en wist zich lang staande te houden, maar verloor uiteindelijk toch met 2-0. Aanvoerder van zowel Ajax als het Servische team Dusan Tadic zal zijn ploeg moeten oppeppen om zicht te houden op de 1/8e finales.
Als de Serviërs opnieuw verliezen en Brazilië niet wint van Zwitserland, dan houdt het op voor hen.
Je ziet de wedstrijd Kameroen – Servië live om 11:00 uur op NPO1.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad