TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Van Rouwendaal lag de hele wedstrijd al in de voorste regionen en ze sloeg in de laatste ronde toe door de Australische Moesha Johnson in te halen. De Italiaanse Ginevra Taddeucci won het brons. Van Rouwendaal is de eerste die bij het openwaterzwemmen twee olympische titels heeft weten te veroveren. Tussendoor haalde ze ook nog zilver in Tokio.
Sharon van Rouwendaal draagt haar titel op aan haar overleden hondje Rio die haar tot steun was in eenzame tijden. "Mijn vader zei: zwem nog één keer en doe het dan voor hem. En dat heb ik gedaan."
Het onderdeel openwaterzwemmen werd trouwens 'gewoon' gezwommen in de Seine, ondanks protesten over de viezigheid en de stroming.
Beelden: HBO MAX/Eurosport
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland