TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Van Rouwendaal lag de hele wedstrijd al in de voorste regionen en ze sloeg in de laatste ronde toe door de Australische Moesha Johnson in te halen. De Italiaanse Ginevra Taddeucci won het brons. Van Rouwendaal is de eerste die bij het openwaterzwemmen twee olympische titels heeft weten te veroveren. Tussendoor haalde ze ook nog zilver in Tokio.
Sharon van Rouwendaal draagt haar titel op aan haar overleden hondje Rio die haar tot steun was in eenzame tijden. "Mijn vader zei: zwem nog één keer en doe het dan voor hem. En dat heb ik gedaan."
Het onderdeel openwaterzwemmen werd trouwens 'gewoon' gezwommen in de Seine, ondanks protesten over de viezigheid en de stroming.
Beelden: HBO MAX/Eurosport
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij