TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Van Rouwendaal lag de hele wedstrijd al in de voorste regionen en ze sloeg in de laatste ronde toe door de Australische Moesha Johnson in te halen. De Italiaanse Ginevra Taddeucci won het brons. Van Rouwendaal is de eerste die bij het openwaterzwemmen twee olympische titels heeft weten te veroveren. Tussendoor haalde ze ook nog zilver in Tokio.
Sharon van Rouwendaal draagt haar titel op aan haar overleden hondje Rio die haar tot steun was in eenzame tijden. "Mijn vader zei: zwem nog één keer en doe het dan voor hem. En dat heb ik gedaan."
Het onderdeel openwaterzwemmen werd trouwens 'gewoon' gezwommen in de Seine, ondanks protesten over de viezigheid en de stroming.
Beelden: HBO MAX/Eurosport
Annet Malherbe lyrisch over Rust en Vreugd-collega Arjan Ederveen: 'Die man is een fenomeen op zich'
09:37Emotioneel interview met zus René Karst in Shownieuws: 'Het moeilijkste ooit' (video)
09:15De TV van gisteren: bijna 1,5 miljoen kijkers zien onbegrijpelijke actie in Wie is de Mol?
11:25Jan Lenferink, bedenker en gezicht van talkshow RUR, overleden
11:07'Grote tv-show op komst zonder BN'ers'