TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over Europa League: Olympique de Marseille - AFC Ajax. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Wie na de match tussen AZ en Zrinjski Mostar niet genoeg van voetbal kan krijgen, moet vooral blijven zitten. Hierna neemt Ajax het in een uitwedstrijd op tegen Olympique de Marseille.
Voor Ajax wacht direct een spannend moment. De club moet winnen om nog kans te maken op een vervolg in de UEFA Europa League. Dat heeft de club uit Amsterdam vooral aan zichzelf te danken: na twee keer verloren te hebben en twee keer gelijk te hebben gespeeld, bungelen ze onderaan het klassement in Groep B.
Maar toch hoeven fans nog niet in zak en as te zitten. Sinds John van 't Schip aan het roer staat, lijkt het vertrouwen in de hoofdstad weer terug te zijn en beginnen spelers als Brian Brobbey, Josip Sutalo en Steven Berghuis betere resultaten op te leveren. Het is te hopen dat ze dit ook laten zien in deze uitwedstrijd tegen koploper Olympique de Marseille.
Olympique de Marseille vs. Ajax is op donderdag 30 november vanaf 21:00 uur te zien op Veronica.
De TV van gisteren: Sing with Me blaast Hitster omver
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'