TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor grote ploegen als Ajax, Tottenham Hotspur, Manchester United en Lazio Roma is een lang verblijf in een Europees voetbalseizoen eerder regel dan uitzondering. Voor ‘kleinere’ clubs als AZ en FC Twente zijn Europese wedstrijden een mooi extraatje. Zeker in de nieuwe opzet van de Europa League waarin teams veel duels spelen. En als ze zich dan ook nog plaatsen voor de tussenronde betekent dat nog eens twee extra wedstrijden.
Hierin proberen de nummers 9 tot en met 24 van de ranglijst een plekje te bemachtigen voor de achtste finales die vanaf begin maart worden gespeeld. Ajax was al sowieso verzekerd van plaatsing voor de tussenronde. Dat hebben de Amsterdammers vooral te danken aan de goede resultaten in het begin van de competitie.
We horen je alleen denken: leuk, maar welke wedstrijden kan ik eigenlijk verwachten? Op deze donderdag 13 februari is het om 18:45 uur allereerst de beurt aan Ajax: de ploeg speelt uit tegen de Brusselse club Royale Union Saint-Gilloise. Ondertussen neemt AZ het vanaf 21:00 uur op tegen Galatasaray, terwijl FC Twente lijnrecht tegenover FK Bodø/Glimt staat.
Niets missen? Al deze wedstrijden zijn live te zien op Ziggo Sport.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)