TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de marathon op de eerste dag van de EK atletiek is het nu tijd voor een ander prachtnummer: de mannen en vrouwen lopen de 100 meter sprint.
Dit had de wedstrijd voor Dafne Schippers moeten worden, die de WK atletiek in juli nog bewust aan zich voorbij liet gaan om hier te stralen. Maar ook hier zal ze niet bij aanwezig zijn. De 30-jarige sprinter, die eerder ook al last had van het coronavirus, ondervindt namelijk nog altijd hinder van een rugblessure. Dit tot groot verdriet van haarzelf. "Ik was volledig gefocus op het EK. Ik ga mijn teamgenoten nu vanuit huis aanmoedigen en er alles aan doen om snel te herstellen."
Naast een medaille op de 100 meter is er vandaag ook nog een Europese titel te verdelen bij het baanwielrennen. De mannen en vrouwen strijden om eremetaal op de keirin en koppelkoers. Met name bij de mannen liggen daar medaillekansen. Jeffrey Hoogland verdedigt bij de keirin zijn Europese titel.
Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows
08:21Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s