TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de marathon op de eerste dag van de EK atletiek is het nu tijd voor een ander prachtnummer: de mannen en vrouwen lopen de 100 meter sprint.
Dit had de wedstrijd voor Dafne Schippers moeten worden, die de WK atletiek in juli nog bewust aan zich voorbij liet gaan om hier te stralen. Maar ook hier zal ze niet bij aanwezig zijn. De 30-jarige sprinter, die eerder ook al last had van het coronavirus, ondervindt namelijk nog altijd hinder van een rugblessure. Dit tot groot verdriet van haarzelf. "Ik was volledig gefocus op het EK. Ik ga mijn teamgenoten nu vanuit huis aanmoedigen en er alles aan doen om snel te herstellen."
Naast een medaille op de 100 meter is er vandaag ook nog een Europese titel te verdelen bij het baanwielrennen. De mannen en vrouwen strijden om eremetaal op de keirin en koppelkoers. Met name bij de mannen liggen daar medaillekansen. Jeffrey Hoogland verdedigt bij de keirin zijn Europese titel.
Dit zijn de deelnemers van Ranking the Stars 2026
14:12Gerard Ekdom en nog heel veel andere BN'ers te zien in het nieuwe seizoen van De Kist
13:45Sander Lantinga gehavend door The Masked Singer: 'Het was tot het bot aan open'
11:54Video: Monique spreekt geëmotioneerd over oorzaak liefdesbreuk Mike en Denise: ‘Teringwijf’
11:39De Rijdende Rechter met John Reid naar SBS6 en dit wordt de presentator