TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de marathon op de eerste dag van de EK atletiek is het nu tijd voor een ander prachtnummer: de mannen en vrouwen lopen de 100 meter sprint.
Dit had de wedstrijd voor Dafne Schippers moeten worden, die de WK atletiek in juli nog bewust aan zich voorbij liet gaan om hier te stralen. Maar ook hier zal ze niet bij aanwezig zijn. De 30-jarige sprinter, die eerder ook al last had van het coronavirus, ondervindt namelijk nog altijd hinder van een rugblessure. Dit tot groot verdriet van haarzelf. "Ik was volledig gefocus op het EK. Ik ga mijn teamgenoten nu vanuit huis aanmoedigen en er alles aan doen om snel te herstellen."
Naast een medaille op de 100 meter is er vandaag ook nog een Europese titel te verdelen bij het baanwielrennen. De mannen en vrouwen strijden om eremetaal op de keirin en koppelkoers. Met name bij de mannen liggen daar medaillekansen. Jeffrey Hoogland verdedigt bij de keirin zijn Europese titel.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight