TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de marathon op de eerste dag van de EK atletiek is het nu tijd voor een ander prachtnummer: de mannen en vrouwen lopen de 100 meter sprint.
Dit had de wedstrijd voor Dafne Schippers moeten worden, die de WK atletiek in juli nog bewust aan zich voorbij liet gaan om hier te stralen. Maar ook hier zal ze niet bij aanwezig zijn. De 30-jarige sprinter, die eerder ook al last had van het coronavirus, ondervindt namelijk nog altijd hinder van een rugblessure. Dit tot groot verdriet van haarzelf. "Ik was volledig gefocus op het EK. Ik ga mijn teamgenoten nu vanuit huis aanmoedigen en er alles aan doen om snel te herstellen."
Naast een medaille op de 100 meter is er vandaag ook nog een Europese titel te verdelen bij het baanwielrennen. De mannen en vrouwen strijden om eremetaal op de keirin en koppelkoers. Met name bij de mannen liggen daar medaillekansen. Jeffrey Hoogland verdedigt bij de keirin zijn Europese titel.
Nieuw programma van de Meilandjes gaat grenzen van het boerenerf over
13:01Een iets minder vol huis voor de familie Wildeman
12:51Johnny vervangt Hélène bij De Oranjezomer, met deze vaste tafelgast
12:24Bondgenoot-Anouk briest: 'Diederik, je bent een eikel'
11:06B&B Vol Liefde: Arie noemt Carolie een paardenlul