TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is de tweede en beslissende dag in Hamar voor de sprinters, de eerste voor de allrounders. En allemaal rijden ze de 500 meter. Dat betekent vier keer dezelfde afstand, bij de mannen en de vrouwen. Op de 1000 meter valt de beslissing in het sprinttoernooi. Daarna werken de allrounders de 3 en de 5 km af.
Favoriet bij de mannen is Patrick Roest, die voor het derde jaar op rij wereldkampioen allround kan worden. Als hij er nog de puf voor heeft na zijn dramatisch verlopen WK afstanden van twee weken geleden. De andere titelverdedigers zijn Pavel Koelizjnikov en Nao Kodaira op de sprint, en vijfvoudig allroundkampioen Martina Sáblíková. Voor alle kanshebbers geldt: de titels die dit weekend te verdienen zijn, voelen na Salt Lake City niet echt als een hoofdprijs.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette