TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is maar goed dat het geen 1 april meer is, want anders had je dit nieuws waarschijnlijk niet direct geloofd. Talpa en Viaplay slaan de handen ineen waardoor Formule 1, PDC Darts en Premier League weer gewoon voor iedereen te zien zijn op de televisie. Dat is nog eens goed nieuws voor alle sportliefhebbers!
Dit weekend kun je op tv al genieten van de Formule 1 GP Japan.
Hoe zit dat precies? SBS9 wordt omgedoopt tot een nieuwe zender genaamd Viaplay TV en daar kun je dus genieten van een selectie aan sportwedstrijden.
Op zondag 7 april zie je er bijvoorbeeld de Formule 1 in Japan, maar hierbij zit wel een addertje onder het gras. De race start 's ochtends vroeg al, maar is op Viaplay TV pas om 13:00 uur in zijn geheel te zien. Als je verknocht bent aan het live kijken van deze sport moet je dus alsnog een Viaplay-abonnement afsluiten.
Bekijk hier alles over de Formule 1
Dat is overigens anders voor liefhebbers van PDC Darts en de Premier League. Op 11 april om 20:00 uur en op 18 april om 20:00 uur zie je wél live de Premier League Darts op Viaplay TV.
Dat geldt ook voor de Premier League-voetbalwedstrijden Fulham - Newcastle United (6 april om 16:00 uur), Tottenham Hotspur - Nottingham Forest (8 april om 20:30 uur), Manchester City - Luton Town (13 april om 15:30 uur) en Chelsea - Everton (15 april om 20:30 uur).
Viaplay TV vind je bij Ziggo op kanaal 019, bij KPN op kanaal 19 en bij Odido op kanaal 12.
GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Medisch Centrum West, Wrong Place
20:32Kijkers van De Hanslers blijven massaal team Denise
15:45'Malou Petter wordt de nieuwe Roos Moggré bij EenVandaag'
15:15De makers van Het Jaar van Fortuyn komen met een nieuwe dramaserie