TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De ePrix van de Formule E is voor het eerst op het stratencircuit in hartje Jakarta, Indonesië. Eigenlijk stond er al een race gepland in het seizoen van 2019-2020, maar deze ging uiteindelijk niet door. Nu is het dan toch zover!
De grootste kanshebber uit Nederland op dit wereldkampioenschap voor elektrische raceauto's is Robin Frijns, die sinds 2018 racet voor Envision Racing.
Dat Jakarta onderdeel uitmaakt van de Formule E ePrix is al jaren controversieel. Volgens Motorsport.com zou het gemeentebestuur al ruim 60 miljoen euro in dit project hebben gestoken. Vooral Greenpeace heeft daar bezwaar tegen. Jakarta wordt namelijk al jaren getroffen door overstromingen en de milieuorganisatie zou daarom liever zien dat het geld wordt besteed aan deze problematiek.
De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap
21:22Kijkers onder de indruk van Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in Boerderij Van Dorst: 'Beste uitzending tot nu toe'
15:15Kimi Antonelli zet alles op alles om zijn eerste wereldtitel te pakken tijdens de Formule 1 GP van Mexico
14:58Deze bekende actrice verlaat GTST