TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De ePrix van de Formule E is voor het eerst op het stratencircuit in hartje Jakarta, Indonesië. Eigenlijk stond er al een race gepland in het seizoen van 2019-2020, maar deze ging uiteindelijk niet door. Nu is het dan toch zover!
De grootste kanshebber uit Nederland op dit wereldkampioenschap voor elektrische raceauto's is Robin Frijns, die sinds 2018 racet voor Envision Racing.
Dat Jakarta onderdeel uitmaakt van de Formule E ePrix is al jaren controversieel. Volgens Motorsport.com zou het gemeentebestuur al ruim 60 miljoen euro in dit project hebben gestoken. Vooral Greenpeace heeft daar bezwaar tegen. Jakarta wordt namelijk al jaren getroffen door overstromingen en de milieuorganisatie zou daarom liever zien dat het geld wordt besteed aan deze problematiek.
NET5 dompelt zich onder in de wereld van crime
11:20Wanneer begint het tweede seizoen van Ons Kent Ons?
10:49Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14Guido Weijers keert terug naar SBS6 voor oudejaarsconference 2026