TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De ePrix van de Formule E is voor het eerst op het stratencircuit in hartje Jakarta, Indonesië. Eigenlijk stond er al een race gepland in het seizoen van 2019-2020, maar deze ging uiteindelijk niet door. Nu is het dan toch zover!
De grootste kanshebber uit Nederland op dit wereldkampioenschap voor elektrische raceauto's is Robin Frijns, die sinds 2018 racet voor Envision Racing.
Dat Jakarta onderdeel uitmaakt van de Formule E ePrix is al jaren controversieel. Volgens Motorsport.com zou het gemeentebestuur al ruim 60 miljoen euro in dit project hebben gestoken. Vooral Greenpeace heeft daar bezwaar tegen. Jakarta wordt namelijk al jaren getroffen door overstromingen en de milieuorganisatie zou daarom liever zien dat het geld wordt besteed aan deze problematiek.
Partnerbijdrage
Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?
08:15De TV van Gisteren: Buddy Vedder bij Eén Tegen 100 valt niet bij iedereen in de smaak
10:57Gedoe rond Songfestival: NOS reist af, Europa snapt er niks meer van