TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De ePrix van de Formule E is voor het eerst op het stratencircuit in hartje Jakarta, Indonesië. Eigenlijk stond er al een race gepland in het seizoen van 2019-2020, maar deze ging uiteindelijk niet door. Nu is het dan toch zover!
De grootste kanshebber uit Nederland op dit wereldkampioenschap voor elektrische raceauto's is Robin Frijns, die sinds 2018 racet voor Envision Racing.
Dat Jakarta onderdeel uitmaakt van de Formule E ePrix is al jaren controversieel. Volgens Motorsport.com zou het gemeentebestuur al ruim 60 miljoen euro in dit project hebben gestoken. Vooral Greenpeace heeft daar bezwaar tegen. Jakarta wordt namelijk al jaren getroffen door overstromingen en de milieuorganisatie zou daarom liever zien dat het geld wordt besteed aan deze problematiek.
Dit heftige gerucht gaat nu al rond over De Bondgenoten
08:35De TV van gisteren: Salar gaat flink over de tong bij kijkers van De Bondgenoten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, 2 Guns
19:15Reinout Oerlemans ontvangt Media Oeuvre Award: ''Arnie' heeft het ver geschopt'
16:14De startdatum van het nieuwe seizoen van De Beste Zangers is bekend!