TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De ePrix van de Formule E is voor het eerst op het stratencircuit in hartje Jakarta, Indonesië. Eigenlijk stond er al een race gepland in het seizoen van 2019-2020, maar deze ging uiteindelijk niet door. Nu is het dan toch zover!
De grootste kanshebber uit Nederland op dit wereldkampioenschap voor elektrische raceauto's is Robin Frijns, die sinds 2018 racet voor Envision Racing.
Dat Jakarta onderdeel uitmaakt van de Formule E ePrix is al jaren controversieel. Volgens Motorsport.com zou het gemeentebestuur al ruim 60 miljoen euro in dit project hebben gestoken. Vooral Greenpeace heeft daar bezwaar tegen. Jakarta wordt namelijk al jaren getroffen door overstromingen en de milieuorganisatie zou daarom liever zien dat het geld wordt besteed aan deze problematiek.
De TV van gisteren: MAFS-kijkers vellen oordeel over Luigi en Kirsten
23:27Het Sinterklaasjournaal wint bijzondere prijs: 'Ode aan Dieuwertje Blok'
21:12Keert Lingo terug op televisie met Lucille Werner? 'Staat op de agenda'
16:49Waar is Jan Kooijman gebleven?
15:30Grote verandering bij De Bondgenoten op komst: 'Dit gaat helemaal op de schop'