TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Als je een dartsliefhebber bent dan is het onmogelijk dat je Russ Bray niet kent. De scheidsrechter is door zijn sportiviteit en kenmerkende '180!' erg geliefd bij zowel de darters als de kijkers van de sport. Binnenkort moeten we het alleen zonder de vrolijke frans doen.
De 66-jarige 'The Voice' houdt het na bijna dertig jaar namelijk voor gezien.
Dit jaar kunnen we voor het laatst genieten van zijn bekende schorre stem, want na het WK Darts 2024 neemt hij afscheid. Hij vindt het tijd 'om ruimte te maken voor de nieuwe generatie scheidsrechters'.
Bray heeft in zijn rijke carrière op veel verschillende dartspodia gestaan en dus ook zeker het een en ander meegemaakt. Zo was hij op 1 januari 2014 onder meer getuige van hoe de toen jongste speler ooit - Michael van Gerwen - zijn eerste wereldtitel veroverde.
'The Voice' blijft wel verbonden aan de sport. Hij gaat aan de slag als ambassadeur bij de PDC. Een functie die speciaal voor hem gemaakt is, omdat de bond het 'een verlies' zou vinden als Bray met al zijn kennis en ervaring volledig uit de dartswereld verdwijnt.
PDC WK Darts 2024 is van 15 december 2023 t/m 3 januari 2024 te zien bij Viaplay. Houd vooral deze pagina in de gaten voor al het nieuws over het toernooi.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen