TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de enerverende Grand Prix van Canada zijn de coureurs weer terug in Europa. Dit weekend staat er in de Formule 1 opnieuw een spannende race op de planning en wel op de Red Bull Ring in Oostenrijk.
Max Verstappen kan in ieder geval rekenen op een enorm oranje menigte als support.
De Orange Army, zoals de bijnaam van de Nederlandse Formule 1-fans luidt, reizen dit keer af naar Oostenrijk om Max Verstappen aan te moedigen. De huidig wereldkampioen won al vier keer op de thuisbaan van zijn team en is daarmee recordhouder.
De afgelopen jaren was er tijdens de Grand Prix van Oostenrijk ook een sprintrace, dat is dit keer anders. Dit weekend is “gewoon” weekend” wat betekent dat kijkers drie vrije trainingen, de kwalificatie en de race te zien krijgen.
Door de tweede plaats te pakken tijdens de laatste race in Montreal wist Max Verstappen weer wat in te lopen in het WK-klassement. Max heeft op dit moment 155 punten en staat nu derde in het klassement achter Lando Norris, die 176 punten heeft. Oscar Piastri leidt met 198 punten.
Hieronder vind je de tijden waarop je dit weekend moet klaar zitten.
Vrijdag 27 juni
13:30 uur: Eerste vrije training
17:00 uur: Tweede vrije training
Zaterdag 28 juni
12.30 uur: Derde vrije training
16.00 uur: Kwalificatie
Zondag 29 juni
15.00 uur: Race
Alle sessies zijn live te zien op Viaplay en F1 TV PRO. Kijk ook naar de samenvatting op Ziggo Sport.
'Twan Huys keert terug naar RTL'
11:26Linda de Mol: 'Heel stom als mensen dit tegen me zeggen op Schiphol'
11:19Johan Derksen kritisch op SBS6-programma Let's Play Ball
10:00Martine van Os licht tipje van de sluier op over We Zijn er Bijna!: 'Caravan in de sloot beland'
09:56Bram Vermeulen volgt Tim de Wit op als presentator van Bureau Buitenland