TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Eerder deze week werd bekend dat Wilfred Genee voor Veronica tweemaal per week een nieuwe voetbaltalkshow gaat maken genaamd Veronica offside.
De titel is een guitige verwijzing naar voorganger Veronica inside waar Hans Kraay ruim zeventien jaar als vaste gast aanschoof om het balspel te analyseren. Met de verhuizing van Veronica naar SBS veranderde de opzet van het praatprogramma en werd 'Hansie-Hansie' aan de kant gezet.
Maar nu Wilfred weer een zuiver sportprogramma gaat maken probeerde hij Hans toch weer te verleiden. Aan tafel bij Renze onthulde Kraay dat Genee flink heeft aangedrongen: "Wat ik zeer waardeer is dat Wilfred Genee, met wie ik door de jaren heen veel strijd heb gehad in de uitzendingen en die ik vaak paardenlul heb genoemd, de afgelopen twee weken zó ongelooflijk lief z’n best heeft gedaan en zo ongelooflijk vaak heeft gebeld, tot aan vakantie en tot gisteren toe."
Hans z'n antwoord blijft echter nee: "Het is zeventien jaar hartstikke leuk geweest en ik zit nu bij een omroep waar ik zo ongelooflijk veel kansen krijg. Ik ben geen 28, ik ben ook geen 38, maar ik krijg kansen van iemand van 28. Ik concentreer me met heel veel liefde op ESPN."
Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?