TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
ESPN kan de vlag uithangen, want de sportzender heeft een nieuw kijkcijferrecord te pakken.
En het zal vast geen grote verrassing zijn dat dit door een voetbalwedstrijd komt.
Er keken zondag 1,5 miljoen mensen naar de voetbalwedstrijd tussen Ajax en PSV. De grote vraag was natuurlijk wie de koppositie in de Eredivisie zou veroveren. Dat werd met een overwinning van 1-2 de ploeg uit Eindhoven.
De wedstrijd werd door de hoge kijkcijfers het best bekeken Eredivisie-duel ooit op ESPN. Het vorige record dateert van 11 januari 2021. Ook toen was het een wedstrijd tussen Ajax en PSV die veel bekijks trok; 1,4 miljoen mensen.
Voetbalfans keken zondag hun ogen uit bij de wedstrijd. Door de vele ruzies en opstootjes werd het een explosief duel.
Juichen mag als je wint #ajapsv pic.twitter.com/ztniGR4FWN — Serge Claesen (@sergeclaesen) November 6, 2022
De Eindhovenaren staan door de zege nu twee punten voor op de Amsterdammers. Feyenoord staat op de derde plaats met slechts één punt minder dan Ajax.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen