TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
ESPN kan de vlag uithangen, want de sportzender heeft een nieuw kijkcijferrecord te pakken.
En het zal vast geen grote verrassing zijn dat dit door een voetbalwedstrijd komt.
Er keken zondag 1,5 miljoen mensen naar de voetbalwedstrijd tussen Ajax en PSV. De grote vraag was natuurlijk wie de koppositie in de Eredivisie zou veroveren. Dat werd met een overwinning van 1-2 de ploeg uit Eindhoven.
De wedstrijd werd door de hoge kijkcijfers het best bekeken Eredivisie-duel ooit op ESPN. Het vorige record dateert van 11 januari 2021. Ook toen was het een wedstrijd tussen Ajax en PSV die veel bekijks trok; 1,4 miljoen mensen.
Voetbalfans keken zondag hun ogen uit bij de wedstrijd. Door de vele ruzies en opstootjes werd het een explosief duel.
Juichen mag als je wint #ajapsv pic.twitter.com/ztniGR4FWN — Serge Claesen (@sergeclaesen) November 6, 2022
De Eindhovenaren staan door de zege nu twee punten voor op de Amsterdammers. Feyenoord staat op de derde plaats met slechts één punt minder dan Ajax.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij