TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een deel van het wielerpeloton stuitert de komende weken over de Vlaamse en Noord-Franse kasseien; een ander deel bereidt zich voor op de koersen ná Parijs-Roubaix, zoals de Waalse klassiekers en de Giro d’Italia.
Sommige toppers doen dat in de Ronde van Catalonië, al is die mooie rittenkoers door Noord-Spanje veel meer dan een simpele voorbereidingswedstrijd. Dat is te merken aan de erelijst. Vorig jaar won Sergio Higuita, voor Richard Carapaz en Adam Yates. Ook deze editie kent een mooie startlijst. Remco Evenepoel wil zich in vorm rijden voor de Giro, net als Primoz Roglic, die dit jaar de Tour aan zich voorbij laat gaan.
De deelnemers beginnen in Catalonië met een vlakke rit van 165 kilometer, de dagen erna wachten er hoofdzakelijk heuvel- en bergritten.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'