TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Veertien schippers strijden tijdens het SKS Kampioenschap Skûtsjesilen op de Friese binnenwateren om het zilveren skûtsje. De eindbestemming is Sneek. Twee weken lang zijn er wedstrijdverslagen en reportages te zien vanuit Friesland in het MAX Skùtsje Journaal.
Net als de andere jaren bespreekt Bert Haandrikman dagelijks de gebeurtenissen tijdens dit evenement met deskundigen en bekende Nederlanders. Haandrikman blijft in deze periode ook zijn ochtendprogramma op NPO Radio 5 presenteren.
Schipper en ondernemer Eelke Dykstra analyseert de wedstrijden. De meervoudig kampioen skûtsjesilen nam vanaf de jaren 90 voor het eerst deel met het skûtsje Oude Zeug. Na veel topposities lukte het Dykstra en zijn bemanning om in 2002 en 2003 kampioen te worden.
Het MAX Skûtsje Journaal is vanaf 3 augustus dagelijks rond 17:30 uur te zien bij MAX op NPO 2.
Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)
09:53André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'