TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Veertien schippers strijden tijdens het SKS Kampioenschap Skûtsjesilen op de Friese binnenwateren om het zilveren skûtsje. De eindbestemming is Sneek. Twee weken lang zijn er wedstrijdverslagen en reportages te zien vanuit Friesland in het MAX Skùtsje Journaal.
Net als de andere jaren bespreekt Bert Haandrikman dagelijks de gebeurtenissen tijdens dit evenement met deskundigen en bekende Nederlanders. Haandrikman blijft in deze periode ook zijn ochtendprogramma op NPO Radio 5 presenteren.
Schipper en ondernemer Eelke Dykstra analyseert de wedstrijden. De meervoudig kampioen skûtsjesilen nam vanaf de jaren 90 voor het eerst deel met het skûtsje Oude Zeug. Na veel topposities lukte het Dykstra en zijn bemanning om in 2002 en 2003 kampioen te worden.
Het MAX Skûtsje Journaal is vanaf 3 augustus dagelijks rond 17:30 uur te zien bij MAX op NPO 2.
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier