TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Veertien schippers strijden tijdens het SKS Kampioenschap Skûtsjesilen op de Friese binnenwateren om het zilveren skûtsje. De eindbestemming is Sneek. Twee weken lang zijn er wedstrijdverslagen en reportages te zien vanuit Friesland in het MAX Skùtsje Journaal.
Net als de andere jaren bespreekt Bert Haandrikman dagelijks de gebeurtenissen tijdens dit evenement met deskundigen en bekende Nederlanders. Haandrikman blijft in deze periode ook zijn ochtendprogramma op NPO Radio 5 presenteren.
Schipper en ondernemer Eelke Dykstra analyseert de wedstrijden. De meervoudig kampioen skûtsjesilen nam vanaf de jaren 90 voor het eerst deel met het skûtsje Oude Zeug. Na veel topposities lukte het Dykstra en zijn bemanning om in 2002 en 2003 kampioen te worden.
Het MAX Skûtsje Journaal is vanaf 3 augustus dagelijks rond 17:30 uur te zien bij MAX op NPO 2.
Partnerbijdrage
Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen
10:40Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg