TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Veertien schippers strijden tijdens het SKS Kampioenschap Skûtsjesilen op de Friese binnenwateren om het zilveren skûtsje. De eindbestemming is Sneek. Twee weken lang zijn er wedstrijdverslagen en reportages te zien vanuit Friesland in het MAX Skùtsje Journaal.
Net als de andere jaren bespreekt Bert Haandrikman dagelijks de gebeurtenissen tijdens dit evenement met deskundigen en bekende Nederlanders. Haandrikman blijft in deze periode ook zijn ochtendprogramma op NPO Radio 5 presenteren.
Schipper en ondernemer Eelke Dykstra analyseert de wedstrijden. De meervoudig kampioen skûtsjesilen nam vanaf de jaren 90 voor het eerst deel met het skûtsje Oude Zeug. Na veel topposities lukte het Dykstra en zijn bemanning om in 2002 en 2003 kampioen te worden.
Het MAX Skûtsje Journaal is vanaf 3 augustus dagelijks rond 17:30 uur te zien bij MAX op NPO 2.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'