TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De docu zal nog voor de start van het nieuwe raceseizoen online komen. De documentairemakers keken een heel seizoen mee achter de schermen van de Formule 1. De serie gaat over de druk, de snelheid en de concurrentie. Een ware Formule 1-ervaring, van de coureurs tot de eigenaars en van de cockpit tot het managementskantoor.
Raymond Vermeulen, manager van Max Verstappen, geeft aan dat de documentaire niet alleen over zijn Max zal gaan, maar ook over andere coureurs. "Ik snap dat Netflix Nederland Max uitlicht in de teaser, maar de documentaire is heel evenwichtig en in samenhang, qua teams en rijders", zegt Vermeulen. "Max is er een onderdeel van, net zoals de anderen.’"
In seizoen 2018 was Red Bull een grote speler; de duels tussen Max Verstappen en Daniel Ricciardo zijn veelbesproken. Dus die hoofdrol zou helemaal niet zo gek zijn.
Wij geloven in je, Max.
Dit moet je weten over de kandidaten van Maestro 2025/2026
09:22De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025