TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De docu zal nog voor de start van het nieuwe raceseizoen online komen. De documentairemakers keken een heel seizoen mee achter de schermen van de Formule 1. De serie gaat over de druk, de snelheid en de concurrentie. Een ware Formule 1-ervaring, van de coureurs tot de eigenaars en van de cockpit tot het managementskantoor.
Raymond Vermeulen, manager van Max Verstappen, geeft aan dat de documentaire niet alleen over zijn Max zal gaan, maar ook over andere coureurs. "Ik snap dat Netflix Nederland Max uitlicht in de teaser, maar de documentaire is heel evenwichtig en in samenhang, qua teams en rijders", zegt Vermeulen. "Max is er een onderdeel van, net zoals de anderen.’"
In seizoen 2018 was Red Bull een grote speler; de duels tussen Max Verstappen en Daniel Ricciardo zijn veelbesproken. Dus die hoofdrol zou helemaal niet zo gek zijn.
Wij geloven in je, Max.
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken