TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De docu zal nog voor de start van het nieuwe raceseizoen online komen. De documentairemakers keken een heel seizoen mee achter de schermen van de Formule 1. De serie gaat over de druk, de snelheid en de concurrentie. Een ware Formule 1-ervaring, van de coureurs tot de eigenaars en van de cockpit tot het managementskantoor.
Raymond Vermeulen, manager van Max Verstappen, geeft aan dat de documentaire niet alleen over zijn Max zal gaan, maar ook over andere coureurs. "Ik snap dat Netflix Nederland Max uitlicht in de teaser, maar de documentaire is heel evenwichtig en in samenhang, qua teams en rijders", zegt Vermeulen. "Max is er een onderdeel van, net zoals de anderen.’"
In seizoen 2018 was Red Bull een grote speler; de duels tussen Max Verstappen en Daniel Ricciardo zijn veelbesproken. Dus die hoofdrol zou helemaal niet zo gek zijn.
Wij geloven in je, Max.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025