TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De docu zal nog voor de start van het nieuwe raceseizoen online komen. De documentairemakers keken een heel seizoen mee achter de schermen van de Formule 1. De serie gaat over de druk, de snelheid en de concurrentie. Een ware Formule 1-ervaring, van de coureurs tot de eigenaars en van de cockpit tot het managementskantoor.
Raymond Vermeulen, manager van Max Verstappen, geeft aan dat de documentaire niet alleen over zijn Max zal gaan, maar ook over andere coureurs. "Ik snap dat Netflix Nederland Max uitlicht in de teaser, maar de documentaire is heel evenwichtig en in samenhang, qua teams en rijders", zegt Vermeulen. "Max is er een onderdeel van, net zoals de anderen.’"
In seizoen 2018 was Red Bull een grote speler; de duels tussen Max Verstappen en Daniel Ricciardo zijn veelbesproken. Dus die hoofdrol zou helemaal niet zo gek zijn.
Wij geloven in je, Max.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers