TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Waar Max Verstappen en Lewis Hamilton voorlopig nog wel even doorstrijden om de wereldtitel in de Formule 1 is de spanning in de MotoGP ervanaf. Afgelopen zondag veroverde Fabio Quartararo namelijk officieel de wereldtitel, ondanks dat er nog twee races op het programma staan. De Fransman is qua puntenaantal niet meer in te halen door zijn laatst overgebleven concurrent Francesco Bagnania.
Het is voor de Fransman de allereerste keer dat hij wereldkampioen is, een moment dus om nooit meer te vergeten. "Het is een gekkenhuis. Zeker als ik terugdenk aan 2018 toen ik echt in een diep dal zat", zo vertelde hij openhartig aan Motorsport.com. "De progressie is sindsdien ongelofelijk geweest. Dat geeft mij voor de toekomst een enorme boost."
Voor hij het echter uitgebreid mag vieren, staat er dus eerst nog deze race in Portugal gepland. Lukt het Nederlander Bo Bendsneyder om nog hoger te klimmen in het algemeen klassement? Dat blijft vooralsnog de vraag.
Carlo Boszhard steunt Irene Moors in Het Perfecte Plaatje: 'Als ze ergens voor gaat, dan zet ze haar tanden erin'
07:53De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over nieuw programma Hazes & Hoogkamer: Tot Uw Dienst
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 mei 2025
06:47Vanavond op TV: Eurovisie Songfestival, Jelies & Gnodde: Grote gezinnen emigreren, Guardians of the Galaxy
20:20Dit is anders bij de bekendmaking van de finalisten op het Eurovisie Songfestival