TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De SBS6-fans hoeven ze echter niet te missen: ook daar blijven ze te zien.
Ondanks dat het Ziggo Sport misschien niet is gelukt om de rechten van de Formule 1 in de wacht te slepen, zal de tv-zender deze zomer ook zeker niet op zwart gaan. Hun nieuwe uitgangspunt? Voetbal! Hélène Hendriks zal regelmatig Europese voetbalwedstrijden presenteren, terwijl Noa Vahle de Nederlandse clubs zal volgen in de Champions League, Europa League en Conference League.
Dit betekent echter niet dat ze stoppen bij Talpa Network; ze behouden hun werk daar ook, zo bevestigt het mediabedrijf.
Voor de voetbalfans is er overigens nog meer goed nieuws. Armin Shah, bekend van zijn YouTube-serie Kick 't Met, zal worden ingezet op locatie bij het Europese voetbal en krijgen ook voetbalpresentatoren Wytse van der Goot en Bas van Veenendaal het 'drukker dan voorheen'. Wat dat in de praktijk precies betekent, zal moeten blijken.
Daarnaast heeft Ziggo Sport diverse analisten aan zich gebonden, waaronder Wesley Sneijder en Theo Janssen, die samen met het vaste team zoals Rafael van der Vaart, Marco van Basten, Ruud Gullit en Youri Mulder het laatste voetbalnieuws zullen brengen.
Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?