TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Dit maakt de streamingdienst zojuist zelf bekend in een persbericht.
Check ook: De complete Formule 1-kalender voor seizoen 2024
De afgelopen tijd ging het online nergens anders meer over, want: welke aanbieder zou na 2024 de rechten van de Formule 1 in handen hebben? Even leek het erop dat het Ziggo zou zijn, zo hintte Jack Plooij eerder nog, maar niets blijkt nu minder waar. Het is Viaplay gelukt om de rechten te bemachtigen in zowel Nederland, Zweden, Finland, Denemarken, Noorwegen als IJsland voor een historische lange periode van vijf jaar.
Dat betekent dus dat je met een abonnement op Viaplay verzekerd bent van zowel de races, kwalificaties en trainingen, die ook vanaf 2025 live te volgen zijn inclusief lokaal commentaar. Verder blijft de deal tussen Viaplay en F1 TV Pro bestaan en kijk je daarnaast ook nog eens naar de uitgebreide voor- en nabeschouwingen, talkshows, samenvattingen en documentaires.
Uiteraard zijn de mensen achter Viaplay dolenthousiast dat ze de Formule 1 in diverse landen mogen blijven uitzenden. "We zijn ontzettend trots dat Formule 1 ook de komende vijf jaar onderdeel is van ons Viaplay aanbod", zo reageert Rogier Lodewick, CEO Viaplay Nederland. "De sport was een belangrijk onderdeel van de lancering van Viaplay in Nederland. Nu, tweeënhalf jaar later, hebben we een geweldig team, een gevarieerd en hoogstaand product en een prachtige toekomst in het vooruitzicht."
Ook Max Verstappen kan het niet laten om te reageren. Hij zegt: "Ik ben heel blij dat Viaplay deze langdurige overeenkomst met Formule 1 heeft gesloten. Zij streven, net als ik, naar perfectie. Ik kijk er dan ook naar uit om onze samenwerking te continueren. Het is geweldig dat Viaplay mijn prestaties dichter bij de kijker brengt."
Meer weten? Lees hier alles over deze streamingdienst.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando