TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In een interview met De Telegraaf spreekt ze over haar carrière, die enorm hard gaat. Tijdens het WK in Qatar was ze de voetbalverslaggeefster van Vandaag Inside en met haar rol oogstte ze toen vol lof. "Je groeit in zo’n toernooi. Er ontstaan grapjes die steeds terugkeren. Een gesprek met de VI-mannen gaat vaak alle kanten op, daarop moet je ad rem kunnen reageren", zegt ze daar nu over in de ochtendkrant.
De grappen van de mannen van VI zijn niet altijd even subtiel, maar Noa heeft daar geen problemen mee. Dat geldt ook voor de kleedkamerhumor in de voetbalwereld. "Ik sta veilig op locatie, waardoor ik voor de grap bij een gemene opmerking kan doen alsof de verbinding wegvalt. In deze voetbalwereld worden harde grappen gemaakt. Kleedkamerhumor noemen ze dat, ik lig daar niet wakker van."
In het vraaggesprek vertelt ze Noa ook nog dat ze mogelijk een belangrijk moment moet missen vanwege het EK. Haar moeder Linda de Mol wordt namelijk op 8 juli zestig. "Ik ga mijn best doen om erbij te zijn. Volgens mij gaat ze het dit jaar niet groots vieren. Zij weet als geen ander dat dat erbij hoort als ik moet werken."
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026