TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het duel met Zweden (dat resulteerde in een gelijkspel) spelen de OranjeLeeuwinnen hun tweede poulewedstrijd: Portugal mag eigenlijk geen problemen opleveren. De laatste drie keer dat Nederland het tegen de Portugezen opnam won het. Sterker nog, Oranje maakte maar liefst veertien goals in die drie duels.
Volgens de statistieken mogen de Oranjefans dus rekenen op flink wat doelpunten. Misschien maakt Ajax-talent Romée Leuchter ze wel deze keer. De aanvaller scoorde afgelopen seizoen in de Eredivisie 25 keer in 24 wedstrijden en behoort inmiddels tot de equipe van bondscoach Mark Parsons. Media in binnen- en buitenland zien haar als een van de blikvangers van Oranje en zo iemand kan Oranje wel gebruiken. Het team moet het namelijk doen zonder Jackie Groenen, Vivianne Miedema en keepster Sari van Veenendaal.
Eerder op de avond spelen in dezelfde poule Zweden en Zwitserland tegen elkaar, een duel waarin Zweden favoriet is.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie