TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste poulewedstrijd van de OranjeLeeuwinnen op het EK in Engeland is meteen de lastigste wedstrijd. De ploeg van bondscoach Mark Parsons speelt in Sheffield tegen Zweden, dat - net als Nederland - een outsider is voor de Europese titel.
Parsons voerde in aanloop naar het EK een verjonging door in de selectie en liet onder anderen Shanice van de Sanden en Kika van Es thuis. Acht van de selectiespelers deden nog nooit mee aan een eindtoernooi. Toppers als Vivianne Miedema en Lieke Martens zijn uiteraard wel van de partij.
Nederland is titelverdediger en kan vertrouwen putten uit de drie laatste ontmoetingen met Zweden: die won Oranje. Eerder op de avond spelen Portugal en Zwitserland - de wat zwakkere landen uit de poule van Nederland - tegen elkaar in Leigh.
De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026