TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste poulewedstrijd van de OranjeLeeuwinnen op het EK in Engeland is meteen de lastigste wedstrijd. De ploeg van bondscoach Mark Parsons speelt in Sheffield tegen Zweden, dat - net als Nederland - een outsider is voor de Europese titel.
Parsons voerde in aanloop naar het EK een verjonging door in de selectie en liet onder anderen Shanice van de Sanden en Kika van Es thuis. Acht van de selectiespelers deden nog nooit mee aan een eindtoernooi. Toppers als Vivianne Miedema en Lieke Martens zijn uiteraard wel van de partij.
Nederland is titelverdediger en kan vertrouwen putten uit de drie laatste ontmoetingen met Zweden: die won Oranje. Eerder op de avond spelen Portugal en Zwitserland - de wat zwakkere landen uit de poule van Nederland - tegen elkaar in Leigh.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger